Trebam ozbiljnu osobu za rad na Joomla sajtovima

Trebam ozbiljnu osobu za rad na Joomla sajtovima. Očekujem znanje i korektnost u poštivanju dogovora.
Ne želim raditi sa likovima koji svako malo moraju pitati prijatelja kako to ide, jer sami pojma nemaju.
Ne zanimaju me likovi sa pitanjima „daj link pa da vidim“ ili pitanja tipa „koliko bi to platio“ Reference obavezne (primjer radova – ne tuđih, svojih. Bilo je i toga da mi pokazuju tuđe radove.
Ne želim surađivati sa nekim tko radi za „siću“ ali ne želi ni da me smatraju budalom.
U opcije izrada cca desetak projekata (obnavljam vlastite postojeće sajtove i radim nove također vlastite), znači da trebam dugoročnu suradnju – bez neke žurbe. Jedan po jedan projekat.
Ja sam iz Zagreba, ali mjesto življenja nije poseban uvjet – Uvjet je poštenje, strpljivost i znanje.

Koliko bi to platio?

2 Likes

Daj link pa da vidim

Pozdrav,
iskustvo sa Joomla! imam, sve što nemam je posao koji će na kraju rezultirati sigurnu isplatu.

Ako je spremnost za rad obostrana možete me kontaktirati na brana21[at]gmail.com
LP

www.pro-bautrnschutz.de
www.introbills.com
Sorry, new users can only put 2 links in a post. …
ima jos referenci ali evo kaze mi netko da sam new user

Pozdrav,

Tvrtka Genius Host se bavi web dizajnom i izradom web stranica koristeći CMS Joomla! Ako još niste nikoga našli javite se pa da eventualno dogovorimo suradnju.

Reference možete pogledati na: www.geniushost.hr/portfolio

Lijep pozdrav,
Genius Host

Ozbiljan rad i Joomla?

Zahvaljujem svima na poslanim ponudama.

Privremeno sam riješio.

U cemu je problem @Ivan_Topic, to se registrovao samo to da napises kao Joomla nije za ozbiljne sajtove ?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey