Trebam pomoć oko Wordpress-a (Warning: Cannot modify header information)

Podigao sam Wordpress, napravio bazu i digao još jedan template uz postojeće (koji dođu uz Wordpress), međutim kad upišem adresu i kad bi mi se trebao pojaviti prozor za logiranje dobijem ovu poruku… Ako ima neka dobra duša da pomogne… Hvala.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/starakka/public_html/proba/wp-config.php:1) in /home/starakka/public_html/proba/wp-includes/pluggable.php on line 1173

Nisam baš previše stručan vezano uz Wordpress, ali možda je problem u temi? Jeste li probali promijeniti temu? :slight_smile:

problem i je što ne mogu do “Nadzorne ploče”…

Koji host koristis ?

AKo ne mozes do admin panela, onda se logiraj preko ftp-a ili preko cpanela i obrisi sve teme osim twenty twelve, ili koju vec imas defaultnu unutra (vjerujem da su tamo i twenty thirteen i twenty fourteen). Uglavnom obrisi tu koja ti pravi probleme a ove defaultne ostavi, i moci ces normalno na wp-admin.

Ovaj file vjerojatno pokusava napravit header response (recimo radi redirecta), ali u nekom momentu je nekakav html vec poslan u response. Ovo se moze dogodit zbog gluposti; ie, jedan space prije <?php taga, ili zbog nekakvog debugginga negdje u kodu koji se izvrsava prije ove linije, ili jednostavno stvarno vec jesi negdje ranije pokusao poslati html.

Pogledaj wp-config.php, prvu liniju, i vidi je li file pocinje sa <?php ili si gurnio nesto povise toga. Space, prazna linija, bilo sto.

Host koji koristim je www.infoit.hr

Hvala na odgovoru. Jesam, ali ista stvar:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/starakka/public_html/proba/wp-config.php:1) in /home/starakka/public_html/proba/wp-includes/pluggable.php on line 1173

Da li imas ovu opciju kao na godaddy-u

Obriši i ponove instaliraj :smiley:

Nažalost, ništa nisam radio sa html-om a wp-config.php počinje sa <?php … evo šaljem folder pa te molim provjeri ga od vrha do dna… Hvala!

<?php /** * Temeljna konfiguracija WordPressa. * * Ova datoteka sadrži sljedeće konfiguracije: MySQL postavke, prefiks tabele, * Tajne ključeve, WordPress jezik i ABSPATH. Više možete saznati ako posjetite * stranicu {@link http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php Editing * wp-config.php} na Codex stranici. MySQL postakve možete dobiti od vašeg web hosta. * * Ovu datoteku koristi wp-config.php instalacijska skripta tijekom * instalacije. Ne morate koristiti web stranicu, samo kopirajte i preimenujte ovu datoteku * u "wp-config.php" datoteku i popunite tražene vrijednosti. * * @package WordPress */ // ** MySQL postavke - Informacije o postavkama možete dobiti od vašeg web hosta ** // /** Ime vaše baze podataka za WordPress */ define('DB_NAME', '...obrisano...'); /** MySQL korisničko ime baze podataka */ define('DB_USER', '... obrisano...'); /** MySQL lozinka baze podataka */ define('DB_PASSWORD', '...obrisano..'); /** MySQL naziv hosta */ define('DB_HOST', 'localhost'); /** Kodiranje znakova koje će se koristiti u kreiranju tabela baze podataka. */ define('DB_CHARSET', 'utf8'); /** Collate tip baze podataka. Ne mjenjate ako ne znate što radite. */ define('DB_COLLATE', ''); /**#@+ * Jedinstveni Autentifikacijski ključevi (Authentication Unique Keys and Salts). * * Promijenite ovo u vaše jedinstvene fraze! * Ključeve možete generirati pomoću {@link https://api.wordpress.org/secret-key/1.1/salt/ WordPress.org tajni-ključ servis} * Ključeve možete promijeniti bilo kada s tim da će se svi korisnici morati ponovo prijaviti jer kolačići (cookie) neće više važiti nakon izmjene ključa. * * @od inačice 2.6.0 */ define('AUTH_KEY', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('SECURE_AUTH_KEY', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('LOGGED_IN_KEY', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('NONCE_KEY', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('AUTH_SALT', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('SECURE_AUTH_SALT', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('LOGGED_IN_SALT', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('NONCE_SALT', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); /**#@-*/ /**

Nije mi ovo prvi put… Do sada je sve radilo kako treba, ne znam u čemu je sada problem. Wordpress je skinut sa wordpress.org ver. 4.0 Već sam obrisao pa opet instalirao, obrisao sam i template, osim onih koji dolaze sa wordpress-om ali opet ništa…

Da nije do plugina nekog ?

Da li si njih brisao ?

Ili pokusaj u functions.php odmah upisati ob_start() mozda to pomogne :smiley:

Plugine nisam dirao … Btw, tražim functions.php ali ne vidim gdje se nalazi… U kojem folderu je?

public_html/wp-content/themes/imeteme/functions.php

Najbolje je sve izbrisati i instalirati WP kroz cPanel sučelje. Preko Fantastica ili QuickInstala, u 3 klika. Jedino nije na hrv, ali ftp i uplod hrvatske verzije prko istog i cao.

Zaista više ne znam što se događa… Odradio sam desetak stranica i sve je išlo ok. Inače, stranica radi, a ovo je poddomena (proba), zato i instaliram preko FTP-a…

Skini wp-config.php ponovo sa WP stranice, popuni ručno podatke od baze, i uploaduj.

Ako to staviš tu, WP će da ti pojede memoriju budi siguran, pogotovo ako ne zatvoriš. To “možda” može riješiti neki problem, ali definitivno nije dobro rješenje.

Pogledaj je li ti taj novi template OK za V 4.0

Nikakav Cpanel i njegovi alati, najbolje je instalirati sam rucno. Mozes probati preko FTP-a preimenovati plugins folder u pluginsoff, sto automatski iskljucuje sve plugine, i zatim obrises sve teme osim jedne (default wordpress teme) i mora radit.