Trebam savjet oko php foruma - kako premjestiti jedan post iz teme na drugu temu?

Uf. navalio na forum kao mutavi na telefon .
Od niz pitanja na koje trebam odgovro moram odabrati prvo
Kako premjestiti jedan post iz teme na drugu temu ?
Jasno je kako premjstiti temu ali kako samo jedan post?
Hvala :kriza:

Ja neznam odgovor, al za početak reci koji je to forum? SMF, phpBB, vBulletin… Valjda će neko znati.

Koristim verziju phpBB3 .
Onda usput da pitam da li druge verzije pružaju različite mogučnosti postavki ?

Kad otvoris temu npr: kao sad ovde gde pisemo dole bi trebalo da imas Quick-mod tools: odaberes Move topick ili Move posts i onda odaberes gde zelis da prebacis…

Ne koristim phpbb forum, ali nekad jesam pa mislim da je rješenje jednostavno.

Prvo odabereš i odvojiš post(ove) koji/e želiš prebacit u novu/drugu temu. Pa onda s njima radiš šta želiš; stvaraš novu temu i imaš ih u posebnoj temi, ili stvaraš novu temu i spajaš tu novu temu s nekom drugom, već postojećom temom.

Nadam se da sam bio jasan :slight_smile:

Kad idem na Quick mod tools imam opcije :
Izbriši temu
premjesti temu
pošalji temu
koš za smeče
split topic
merege topic
zaključaj temu
Ja nemam opcije iznad postova da ih eventulano označim .
Opcija da mogu označiti post se pojavljuje tek kad idem na split topic ili merge topc .
Kad odaberem jedno od toga otvara se nove stranica gdej vidim postove i iznad svakog posta kvadratič gdje mogu zaklikati kvačicu .
Kad zaklikam jedan post mogu odabrati "podjeli označene postove ili podjeli od označenog posta …ali prije toga moram upisati naziv teme i odabrati podforum za novu temu .
Dakle s tim opcijama ne mogu direktno neki post posalti na neku otvorenu temu nego samo na novu .
Nadam se da ste razumjeli.

premjesti temu probaj sa ovim vidim da si stavio prevod. i posle ce ti dat velike opcije tacno koji i sta da premestis.

Pogledajte , na Quick mod tools imam ove opcije .

http://s5.postimage.org/jph1vf1o5/Screen_Shot002.jpg

Ja klinem na "split this topic"
Otvori se nova stranica koja izgleda ovako

http://s5.postimage.org/93x6jevcl/Screen_Shot003.jpg

Ja sad mogu izabrati pojedini post ( označeno brojem 3) i mogu njega premjestiti u NOVU temu ( nikako neku postoječu)

Upravo to što si krenuo.

Dakle, dobro si odabrao, onda odabereš postove koje želiš odvojit, odvojiš ih u NOVU temu i onda tu NOVU temu SPOJIŠ sa postojećom temom s kojom želiš.

Mislim da kraći put ne postoji :slight_smile:

[quote=“mrcina”]Upravo to što si krenuo.

Dakle, dobro si odabrao, onda odabereš postove koje želiš odvojit, odvojiš ih u NOVU temu i onda tu NOVU temu SPOJIŠ sa postojećom temom s kojom želiš.

Mislim da kraći put ne postoji :)[/quote]
To sam i sam kasnije skontao ali mi je to djelovalo koplicirano .
Očekivao sam da mogu postove premještati kako me volja i puno jednostavnije
Ajd hvala vam na trudu i muci (zasada)

Možda postoji modifikacija koja to radi i olakšava taj posao, ali osobno ne znam za nju pa probaj proguglat. U ‘normalnim’ verzijama phpbb foruma (bez modifikacija) te opcije nema (barem ja za nju neznam).

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja