Trebam Shop aplikaciju za facebook

zdravo,

Tražim nekoga, ko bih znao uraditi facebook trgovinsku aplikaciju na ovaj način:
Kangoo Jumps Slovenija - Gesundheit/Medizin/Apotheke - Nova Gorica - Shop | Facebook

Ne zani ma me ta trgovina što sam vam je dao na upogled nego me zanima costum made aplikacija koju bih ja stavio na moj server i plasirao na facebook kao free verziju ili za PRO koja bi se plačala.

Aplikacija mi za početak treba za SLOVENSKI, HRVATSKI, BIH, SRBSKI, MAKEDONSKI jezik. Prevode ču srediti ja preko tumača.

Treba mi neko, ko če komplet projekat srediti.

Pišite mi na PP :

1. ROK
  2. CENA
  3. ŠTA SVE BIH MOGLI DA UKLJUČITE (popusti, gruponi, like popusti, share popusti, itd.)
  4. ODAKLE STE
  5. DALI POSTOJI MOGUČNOST, DA SE SELITE U SLOVENIJU ZA POSAO.

Hvala i molim samo ozbiljni.

Što točno trebaš? Ako može nekakav detaljniji opis na PP.

Preporuka za Creatif-a, čovjek zna svoj posao :slight_smile:

Hvala na preporuci.

evo za probu
proba

[quote=“kres0”]evo za probu
proba[/quote]
:roflmao: Ovako dobro se nisam nasmijao već jako dugo. Majstore ne treba njemu otvoriti FB stranicu nego izraditi kompletnu aplikaciju kao takvu, slična ovoj koju je prikazao u linku.

nisam čito tekst :slight_smile:

He he kres0 ti si car :slight_smile: Inače da trebalo mi je dugo, da pronađem način kako se registrovati na face :smiley: joke…

Hvala svima koji ste me kontaktovali. Trenutno se dogovaram sa CreatifCode koji mi daje osečaj da je bolji od Chuck Norrisa :smiley:

Pozzz

[quote=“DieseSeite”]

Trenutno se dogovaram sa CreatifCode koji mi daje osečaj da je bolji od Chuck Norrisa :smiley:

Pozzz[/quote]

pozdrav Chuck-u Norris-u ma gdje god bio!!!

Jel znate da je Chuck Norrisa rodila tetka?
ps. niko mu nije smio j. mamu

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja