Trebam SMS Servis Fortumo ili slican njemu

Pozdrav, drzim profil na instagramu gde prognoziram tipove za kladionicu i jako dobro mi ide, pa zelim da unovcim to moje znanje. Cuo sam za Fortumo ali sam dosta citao neke prepiske da ima rizik. Sada ako neko zna i moze da mi odradi neka se javi, naravno PLATICU SVE STO TREBA

Pa ne razumem …ti meni hoces da prodas prognozu da ce Dinamo pobediti …recimo…al hoces da ja tebi uplatim 30 kuna preko sms da bi ti kao naplatio svoje znanje…koje kazes jako ti dobro ide…pa sto jednostavno ne stavis 1000 evrica na Dinamo i eto vec si naplatio …odmah…sta ce ti neko …drugi…treci…posrednik …ovo ono…samo lupis keca i eto znanje lova…

Ovo mu dodje ko hedge fund…

Znaci mozes to isto reci Petru Schiffu, jer je potpuno ista stvar

Šalu na stranu, svako zaradjuje onako kako mu krene od ruke. U mom selu se kaže: ˝Da nema budala, pametni ne bi mogli da žive.˝ Ako neko zna neka objasni kako funkcionisu ti SMS servisi na Balkanu?

Molim bez raznih komentara, neka se jave samo ljudi koji znaju, koji zele da pomognu, a i zarade. Hvala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja