TruffleHuntingCroatia

Kako vam se cini ova stranica?
trufflehuntingcroatia

Ima jos par detalja za zavrsit ali je pri kraju. Ideja je da bude jednostavan prikaz izleta u istri.

Ispricavam se za ruzan Subject sa URLOm, vidim da to nije bas dobra praksa, ako neki admin pogleda neka promjeni u nesto normalnije.

[size=4][color="#006400"]EDIT: Ispravljeno.[/color][/size]

Meni se svidja samo neki hover na navigaciju drugi, totalno okej.

hover, da imas pravo, mogao bi.

Svidja mi se ideja
Pa da se mene pita:

• promjenio bih “title” home stranice “Truffle Hunting Croatia - Current Offer” u “Truffles Croatia | trufflehuntingcroatia.com” (kuhari guglaju vise “truffels Croatia” od “Truffle Hunting Croatia - current offer”)
  • Description stranice: “Istriana travel is a boutique tourist ageny that organizes private and specially designed tours for individuals and small groups of tourists.” bih promjenio u, npr, “Croatian truffles are the best truffles in the world. We will help you how to find them”…znaci, keyword “Croatian Truffels” staviti u description. Sadasnji “description” ne sadrzi niti jednu kljucnu rijec koja upucuje na trazenje tartufa.
  • Naslov na “home” stranici (

) bi mi bio “Truffles Croatia” a ne “Truffle Hunting Croatia - Current Offer” jer ljudi guuglaju “Truffles Croatia”…nitko ne gugla “Truffle hunting Croatia”…
    Pa po tom modelu izoptimizirati i ostale url-ove:
    npr:
    url:
    http://www.trufflehuntingcroatia.com/festivals-truffles-istria

Title: Truffles festival Istria | trufflehuntingcroatia.com
Description: Truffles festival in Istria (znaci u “descriptionu” ponavljas keyworde iz “title-a” is a super Croatian gastronomy something…(maximalno 150-160 znakova)
Pa u naslovima i u textu takodjer spomenuti rijeci “Truffles festival in Istria”, ako imas neku fotografiju, tagirati je takodjer s tim rjecima.
Pa zatim:
Url:
http://www.trufflehuntingcroatia.com/weekend-city-truffles

Title: Weekend city truffles in Croatia | trufflehuntingcroatia.com
Description: Weekend city truffles in Croatia is great truffles weekend…bla,bla…
Text takodjer pocinje sa: “Weekend city truffles in Croatia” is great bla,bla…i takodjer fotke na tom url-u tagirati sa tim keywordsima
itd…
itd…
Takodjer napraviti da na index stranici, pored fotki, na ostale stranice, takodjer linkas sa naslovima u koje postavis "keywordse"
Pozdrav

hehe thanx, vise me zanimalo vizualno da ljudi komentiraju.

slazem se sa napisanim, tek pocinjem sa SEOom na stranici, ovo je bilo prvo bazicno popunjavanje. sto se tice kljucnih rijeci, pa eto klijent je bas trazio ove za sada, pa cemo vidjet dalje i za ostalo, hvala na prijedlozima, mislim da su dobri.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja