[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Pa ne možeš bat bit tako siguran :smiley:
Kakav Followers Assistant? Follow Liker je trenutno jedini program koji se ispkati imati jer cijeli profil vodi na automatizaciji…

Na 50k followera se moze zaraditi oko 1000 kn za jednu objavu kao Influencer. Znaci profil od 70k bi bio nekih cca 200€.
Jedna od aplikacija koju koristim za to je Indahash, cekas kampanju, javis se, odradis i platu te u roku od 10 tak dana.
I banka (Erste) ti uzme za isplatu nekih 20 tak kn. Do 3500 kn mjesecno ne trebas prijavljivati jer se do te cifre ne oporezuje.

Siguran sam jer se bavim s tim aktivno i mislim se posvetit tome (da dam otkaz na poslu).
Instaliraj na android uredjaju Followers Assistant pa vidi, jednostavan, radi sve, od follow, odfollow, komentiranja, lajkanja za mjesecno zanemarivu cifru ako zaradjujes na tome.

1 Like

Uf da se od 70k balkanaca moze dobiti 200€, pa svi bi bili milioneri :smiley:

Hvala na ovome, baš ću isprobati pa se javim tu kako je prošlo… Da placaju 30$ po objavi ne bi bilo loše budući da trenutno nikakve reklame ne postavljam. S druge strane, rijetki ‘‘balkanski’’ profili imaju takav doseg i engagement od preko 10%…

Instalirao aplikaciju pokusao spojiti account sa profilom i počeo mi profil zezati(nije htio reload nikako) pa sam deinstalirao aplikaciju… Nije vrijedno da mi instagram bana profil…

Instagram trenutno ne radi pa to nije do aplikacije.

Skužio sam u međuvremenu, baš se poklopilo tako da ne radi taman kad sam instalirao app… Lakše se diše…

Moraću i ja da probam tu aplikaciju :smiley: a jel mogu nekoliko profila istovremeno da rade?
Ja vidim neće instagram da mi radi mislim da je do mog neta ili fona, a ustvari svima koci :smiley:

Inače evo lik sto je sinoć izbacio video, u principu kako da nalizirate i odaberete profil čije preatioce ćete pratiti, pa mozda bude od koristi nekom :slight_smile:

Ja na toj aplikaciji trenutno imam 10 profila, plus u knoxu jos 7. Samo malo vise trosi bateriju…

Evo ovde
Besplatno jedan od najskupljih kurseva za instagram (oko 900$)
i
Kako da Instagram pretvorite u Biznis? (100% off):

ako je zabranjeno ovo obrisite post :slight_smile:

1 Like

Op op dobar Blink :smiley: Samo sto nije malo eticki al ajd sad.

Eto malo sam prepravio :smiley: jer je ovaj kurs na udemy, a onaj mora da se skida :slight_smile:

Ovo je Balkan, nema etike sto se tice tih stvari :joy::joy:

Ja muku mucim sa tim fb stranicama :slight_smile: ukoliko imas neku koja ti ne treba i koju bi prodao mozda ja sam zainteresovana, ne znam vise gde da trazim ljude koji prodaju fb stranice i ig :smile:

Imaš pm :wink:

Video je ludilo ali to vecinom prolazi vani, ne na podrucju balkana.

Grupe sa dosta jakim profilima ne prolazu kod nas. Naravno ako ciljate na domacu populaciju, ako idete na vecinu stranaca ok… mozda i prodje.

Registrovao sam se zbog tebe. Ne vidim kako se salje private message… Kako te mogu kontaktirati?

Pozz,moze putem maila slobodno : [email protected]

Klikni za početak na Activation email koji si dobio na svoju email adresu, pa ćemo vidjeti. :o:

Ja kak sam presa 14k sve mi sporije ide…kak je kod vas na vece broju?