[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Automatski se radi lista u botu. No dobro, u početku to nije toliko bitno, a kasnije je to jedina opcija da se ljudi ne folluju ponovno i ponovno… Također kada radim s profilima od nekih ljudi radim listu i ljudi koje oni već folluju, tako da kada krenem raditi na accountu, ako folluju 673 ljudi, ja tih 673 ljudi neću nikada unfollowati.

Ako mi mozes na pm proslijediti kojeg koristis.

Follower Assistant ti je najbolji. Imas auto like-auto follow-unfollow- takodjer sto je veoma zanimljivo mozes unfollow raditi od zadnjeg prema gore.

Jel imaš neku aplikaciju za twitter?

Sry al nemam nikad nisam imao twitter :joy::joy:

Koliko se placa ova aplikacija mesecno? Nikako da se nakanim sa tim Instagramom… Sve hocu da pocnem/nastavim i nikako…

Ma do dzaba neces se pokajati instaliraj emulator na racunar i 0-24h radi :smiley:

Bas cu da probam posle. Mene nervira Instagram samo zato sto sadrzaj moram da postavljam sa telefona/tableta i sto nema shudle da mogu da ispostavljam za celu nedelju ko covek i da ne razmisljam.

Si probao googlati? :slight_smile: “instagram schedule posts”

Iskren da budem nisam, verujem da ima, ali nesto nikako da nadjem vreme da se posvetim tome :slight_smile:
Ja sam mislio na samu opciju na aplikaciji, odnosno na Instagramu.

imaš tu na forumu ljudi koji se bave instagramom pa eto plati i uživaj :slight_smile:

Imao sam placeno odrzavanje, ali sam prekinuo jer nisam bio zadovoljan. Preskakani su dani, desavalo se da po 2 dana nema objava itd. Ipak sve to treba covek sam da radi da bude kako treba. Kad vec postoje alati za jednostavno odrzavanje, bolje je potrositi malo vremena i izuciti to i sam dalje nego pustiti nekoga da se igra,

A sve zavisi i s kim surađuješ… Ja sam prezadovoljan sa suradnjom. Objave mi idu po 2-3x dnevno i profil stalno raste tako da sad kad jos odradim malo privlačnije vizualne detalje logo i to mislim da će biti jos bolji odaziv onda…

Uyeh Gramdominator da probam, e sad me interesuje jel mora da bude ukljucen program non stop ili moze da se zatvori i sam radi u pozadini?Tj da li radi kada je kompjuter iskljucen? Logicno mi je da ne ali ajd da pitam :slight_smile:

Mozes li ti nositi drva dok spavas :smiley:

Hahaha mogu da sanjam da ih nosim :smiley:
Imao sam neki program ranije smao ne mogu da se setim koji, on je radio i ako je ugasen komp. Verovatno je sve bilo setovanje na njihovim serverima, pa rekoh da proverim :smiley:
Nista akamo laptop ko ga j… :smiley:

Koliko bese naloga prolazi na instagramu bez problema sa jedne IP adrese? 4?

Ne radi dok je iskljucen komp :smiley:

Nakon zadnjeg updatea se preporuca 2 max po jednom accountu

Dobar je za twtiter jednostavni dodatak u Chrome mass folower ima milijardu opcija, mozes postaviti i limite za pracenje i jos svasta nesto. Samo ne znam koji je safe mode za twitter, ali uglavnom mozes podesiti.

Na koju foru mudrolije skupise onoliko folowera, ne mogu da povjerujem…790k…

Čuj na koju foru, pa na svakoj njihovoj slici imaš prosjek od 30k lajkova i 500 komentara, u kome su označene nove osobe. To je najbolji način da prikupiš nove pratioce, tako što će označiti nekoga, a njihova stranica se i sastoji od samo takvih objava. Također, već nekoliko godina su na sceni, sada računaj da dnevno imaju oko 5-10k komentara, koliko je od toga novih osoba itd. Sada vjerovatno malo sporije rastu jer već imaju ogroman broj followera a znamo da nas nema kao Kineza :joy:

Instagram-Stranice za zaradu