[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Kako napredujete? Ja sam nekih zadnjih tjedan dana primjetio da je profil opet počeo rasti nakon male pauze :slight_smile:

Kod mene ovaj glavni od 40k stoji i dalje, ma ne mice…Novi sto dodju, pokriju par unfolowa i to je to. Strani mi rastu, ali tamo opet imam drugi problem. Profil od 17k mi ima mrtav stori, ne vidi oko 400 ljudi.

Zbog čega ti je taj problem sa story?

Ne znam, jedino sto mislim da je moguce jer nisam objavljivao stori. Tek sam neki dan prvi postavio, htio sam vidjeti kako stoji profil i vidim razocaranje :joy:

A probaj zaredom postavljati 10 dana pa ćeš vidjeti rezultat. Ja sam tek on neki dan dobio tu mogućnost pa moram malo istražiti šta i kako čini mi se da moglo biti tobro sa story :slight_smile:

Tako cu i uraditi, ono sto ja znam na storiju dobro isto prolazi i video. Bude dosta razlike u pregledu, domaci profil mi ima od 6k-8k pregleda i po 1k ulazaka. To sam zamislio i na ovome, ali po ovim rezultatima treba mi jos 100k folowera haha

Ja ću probati pa napisem ovdje… Ja sam neki dan na sliku običnu imao u sat vremena oko 600 pregleda…Sad ću probati to malo aktivnije prvo malo sa slikama i videom a onda probam i s linkovima nakon nekih tjedan dana.

Je l se ovo ne moze vise postavljati link na stori sa profilima od 10k? Jedan novi strani dignem na 10k, nece poveznica…

Ja imam 11K i uredno postavljam story i zadovoljan sam i brojem ljudi koji su došli na web i koliko su se zadržali. Daleko sam od monetizacije story-a ali mi se nežuri bitno mi je da mi oni budu tu i da idu na web.

I kod mene na ostalim koji su preko 10 K ide link, no ovaj nece… ima 10.2 K. Ne znam da li mijenjali pravila u skorije vrijeme… Ima li iko info

@d1namic ?

Ovaj profil presao 11k i dalje ne mogu link da postavim, da li je neko imao slican problem?

ne… Probaj njih kontaktirati…

Eh kako banalan problem, taj profil mi nekako nije bio biznis iako ostali svi jesu. Uglavnom, do toga je bilo…

Da to i ja najviše mrzim takve “nelogične” greške… Uglavnom dobro da si skužio :slight_smile:

Ukinut Followers Assistant sa google play . Ima li neka zamjena za ovaj program?

Skines emulator na komp skines sa neta isti taj apk instaliras krekujes ga i free folujes :smiley:

Malo sam bio out od Instagrama u zadnje vrijeme, ova ludnica s kriptom mi je na pamet bacila neke ideje pa sam razvijao neke projekte u tom području, sada kada su oni već u radu, planiram se ponovno baciti u Instagram, no moram priznati da je unazad 2-3 godine probijanje profila na Instagramu i postizanje dobre aktivnosti bilo barem tri puta lakše nego danas, no tada sam bio i više posvećen i znao neke cake.
Sada kada imam nešto više novaca za uložiti u marketing i sve, dvoumim se na što da se fokusiram, Facebook ili Instagram, no uzet ću si dovoljno vremena da testiram oboje pa se odlučim u što mi je bolje uletjeti malo jače.

Kako ovaj instagram profil, sa ovakvim sadrzajem uspe da dodje do 988k followersa, a da nije banovan ili prijavljen? :smiley:

Šta ima loše na ovim slikama? :smiley:

haha nista, meni se sve svidjaju :star_struck: ali msm da sam negde procitao da instagram hoce da banuje kada imas tako provokativne/golisave slike :smiley: ako nije tako, idem odma napraviti neki slican profil :smiley: