[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Kao sto sam reka, po accountu cca 1-3 tisuce mjesecno ljudi dobijem

Dropshipping ili shoutoutovi

Pa to je odlicno… u prosjeku dobijes preko 100k, mada po tvojim brojkama to moze ici i preko 300k…

Mozes li malo pojasniti koje metode koristis, koji software itd…

Kako radis accounte?

Mislin da ti tu baš neću biti od koristi jer ne želim dijeliti svoje metode jer svako na svoj način radi :slight_smile:
Software koristim privatni svoj ka što sam i reka. Ovo ostalo nez što bi ti još moga pomoć jer sam reka koje proxye koristim i kako ih monetiziram

Sve ih radim ručno/manualno :slight_smile: Jedan po jedan,svaki na svom proxyu kako ne bi došlo do nekakvih banova

Malo duzi post no bilo bi mi drago cuti misljenje/iskustva.

Da li ih radis sve sa istog racunala/browsera s drugim proxijem? Ne stvara ti problem trag (za sad) koji ostavljas na svim accovima ako je tako ili imas neke druge metode. Isti proxy na kojem radis acc kasnije koristis i za upravljanje njime?

Jel ti se dogadaju PV? Logiras li se u accove ikada? (ili samo preko browsera u botu)

Ova cijena na proxymillion je stvarno ok, ako su proxyi dobri i ne dogadaju se like ili follow blockovi, jos da je umjesto linkedina twitter. Jesu na istom subnetu? Ja sam u razmisljanju da napravim svoje proxye posto bi to bilo “najsigurnije”. Ovako kada zakupis na nekom servisu nikad ne znas tko ti je na subnetu i kako koriste tako da uvijek postoji rizik.

Radim ih preko virtual machinea. Za svaki novi acc postavim novi pc na VM

Dogodi se PV ali moj bot to automatski rijesi

Pozdrav,
zatražila bih pomoć i savjete.
Htjela bi od svog insta profila (na kojem je trenutno oko 500 pratioca) doseći neku veću brojku 1000+ …
Jednostavno,kojim metodama ? Ili sam toliko glupa za ovo da je bolje odustati…

Follow/Unfollow ljudi iz tvoje nise, pratis slicne profile u nisi, objavljujes slicno kao i oni, vidis sta prolazi i sl.

Sto konkretno znaci to :’ljudi iz tvoje nise’?
Moj insta profil je prilično jednostavan i osoban…malo mene,pokoji citat,pokoja slika moje djece,opet malo mene… očito nista atraktivno za šire mase… koliko često trebam postat slike? Sada to radim mozda jednom u mjesec/dva…story-i su češći… stvarno bi se htjela pozabaviti time. Zato sam i dosla tu ,poslušati savjete. Totalni sam amater,imajte na umu.
Zar je stvarno moguće tako nekim metodama povećati broj pratitelja?

Ako ne trolas onda zaboravi na to. To se ne radi za privatne profile.

Kakvo je stanje sto se tice IG i slika koji pozivaju na akciju ? Vidim da dosta vecih naloga na IG, taguj ovo ono, pa dosta folk pevaca organizuju nagradne igre itd. Znamo da je FB to zabranio. :slight_smile:

Zar i ti znas, a organizujes ih heheheh …nego ako mislis na story koji vodi ka sjatu, i nije neki odaziv. Meni npr na 10k pregleda na storiju udje 600-700, prije je vise bilo. A sad ako mislis da lazes i organizujes nagrade, radi followera to vec ne znam, nisam probao…

Jel vama drugačiji feed? Meni više ne prikazuje ‘najnovije’ slike, sada su tu slike od prije dan-dva…

Meni je cesto tako… vidjam video star dva mjeseca koji je tada otiso viralno barem jednom dnevno :smiley: