[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Da li neko ima iskustva sa Verifikacijom Instagram profila? Poznati blue badge.

Mogu ja rješiti, no cijena je x, xxx$

Javi mi se u mail. [email protected]

Jesi slao zahtjev pa te odbili ili…??

Jel neko slao ono putem profila, zahtjev za provjeru?

Donedavno sam mogao ja to rješiti, imao sam source. No taman kada je zivko pitao i kada sam poslao poruku da ga spojim s njima rekli su da ne mogu više. Probajte pronaći sami po raznim forumima i internetu da li tko prodaje ove usluge.

Ma meni ne treba, totalno mi je nebitno…nego cisto pitam jer sam tek sad vidio tu opciju na profilu. Mozda je i bila prije, ali ja nisam obracao paznju :joy:

Pozdrav svima, molio bih sve sa kojima sam surađivao vezano uz Instagram marketing i koji su voljni pokloniti mi 5 minuta svojeg života da ostave recenziju kakva im je bila usluga, da mi se jave na PM. Hvala unaprijed! :slight_smile:

Sta reci, kraj izgleda :smiley: Jeste pogasili botove?

2 Likeova

jedan talas blackhata prošao, čeka se drugi … tako evo već godinama :smiley:

1 Like

Ja na primarnim profilima nisam koristio bot, vec dizao rucno…ali panika kako god. I cudno mi je ponasanje instagrama vec 48h.

ja nisam radio sa instagramom, mada sam planirao

ali govorim uopšteno, evo od 2014e sam u internet marketingu i za to kratko vrijeme sam svjedok kako razne metode prolaze a nove dolaze, vi koji ste duže u poslu to znate još bolje

ko je radio cpa preko instagrama, naci ce se neka nova metoda

Bot radi kao čovjek i inastagram ga ne može otkriti, niti dokazati da je account radio na botu. Svaki tjedan izlaze updateovi botova, a jedino što instagram može je gasiti fejk profile.

kad fejsbuk može detektovati proxy i vpn … čak i onaj najskuplji vjeruj istu će tehnologiju primijeniti i na instagram

“Svim ljudima koji su pogođeni djelovanjem spamera bit će poslano upozorenje u kojem stoji kako bi trebali što prije promijeniti svoju lozinku.”

Znači netko ti je spamao postove sa komentarima i ti dobiješ obavijest da moraš promijeniti šifru? Svaka čast onom tko je pisal ovaj tekst, ili onom koji je to izjavil…

Ne mogu oni baš tak lako otkriti bot ako ga dobro namjestiš, kak će te otkriti ako staviš da svaki put drugi broj ljudi followa, s drugim razmacima između followa, da se ne pokreće u isto vrijeme… Ima milijun stvari tu za namjestiti, trenutno na jednom profilu dobivam dnevno oko 500 followa, nekad zna i na 700 skočiti a followam dnevno 500-1000 ljudi :smiley:

1 Like

Something BAD happened; IG killed my engagement and put me in the sandbox 3 months ago. Here’s the story…

I had built an instagram with a follower count of 6600 using automation.

HUGE MISTAKE. Instagram is cranking down hardcore on everyone. Seems like too many people were using automation to follow/unfollow people and build their follower count. Me included.

What I learned from all this? Huge follower count is pointless, because what you want/need is engaged followers only.

People that want to see pictures and stories from your life.

Not randoms and fake profiles that will never like, comment on your updates.

I’ve made the decision to start from zero and fix the mistake I made.

Postovani, trebam vase usluge za instagram

Dobijate li vi restirekcije na follow, ono izbaci da vam je onemogucen follow? Ja sam dobio na 3-4 profila i ne znam koliko traje, vec 5-6 dana nece.

jel koristis bota il rucno?

Bot naravno. Ne znam na koliko se dobila zabrana

Blokirali su me na instagramu, ne mogu pratiti nikoga vec 5 dana jer sam radila follow/unfollow, zanima me da li imate slicna iskustva i kako da to rijesim tocnije kad bi me mogli odblokirati