[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Koji program preporucujete da moze insta da se koristi i na desktopu?

Po meni je pitanje vremena kad ce i Instagram omoguciti linkove u opisu postova pa ce tada veliki profili bas biti na cijeni.

1 Like

Ja na oko 20 000 followera imam oko 2 000 lajkova na objavama šta mislim da je ok ako ne i odlično

Zar to nije bilo prije pa su ukinuli?

dosta dugo imam instagram i nikada nije bilo moguce stavit link u opis… samo na profilu…

Hmm čudno. Bio sam uvjeren da je prije bilo moguce stavljati linkove u opis pa da su to makli. No,očito sam bio u krivu.

Odgovorio ti je kolega Ivan, nije nikad bilo moguce staviti link u opis i po meni kad tad ce ga omoguciti i moci ce dobro iskoristiti onaj ko bude imao dosta jacih Instagram profila.

To ako se dogodi cijena profila ide 5x

1 Like

Slazem se. Trenutno se na Instagramu i nije toliko tesko progurati ali svakim danom je sve teze. Treba pokusati predvidjeti u kojem ce smjeru Instagram ici, po meni to je logican korak nekad u buducnosti.

Isto kao facebook prije. Reach je bio neogranicen. Svi su vidjeli tvoje objave no onda se promjenilo. Tako ce biti i sa Instagramom mislim vec pocinje biti

Dal je moguce da niko nece da kaze sta koristi za instagram za desktop?

blue stack ili andy emulatori za android.

1 Like

Hvala na brzom odgovoru @d1namic. Probacu sutra blue stack.

InstaPic

1 Like

Meni pise da profil ne postoji?

Ja uspeh za dve nedelje da predjem 1k, idemo dalje. Za sada od prilike 10%do15% ljudi lajkuje objave. Mislim da nije lose.
Jos samo da ukapiram kako kasnije da monetizujem tu publiku :slight_smile:

Tu cifru postignem za 3 dana :blush:
Naravno koristim bot na računaru tako da 0-24 radi umjesto mene :smiley:

Ja sve rucno. Aktivnost na profilu 10 min dnevno. Neki dan i preskocim jer zaboravim. I idem follow do nekih 100 ljudi jer me mrzi da klikcem :slight_smile:

Zanima me jel itko zna koliko bih vrijedio profil ox točno 30k followera sa prosjekom od 2tis lajlova po objavi ?

Vidim da se tema digla iz mrtvih, pa cu napisati post kada stignem. Inače profil iz ove teme je preimenovan i sada kma 15k followera: www.instagram.com/2k17motivation

1 Like