[Tutorial] Izrada uspješne micro niche stranice

Pratim ovu temu vec duze vrijeme i vidim da ljudi koji se bave istim poslom ko @Anteloff su dosta “skrti” tj. na sve sto on ulozi oni reagiraju to mozes sam nema potrebe za ulaganjem…

Moje misljenje je, istina da mozes sam ali ne mozes sve sam odradivati savrseno svako je dobar u necemu ali ne mozes biti dobar u svemu npr… radis odlicno SEO i Web developing ali ne pises dobro clanke i naravno da ces tu uloziti jer ti novci nisu potroseni nego su reinvestirani i ako radis dobro ostale stvari ti novci ce ti se vratiti DUPLO ili TRODUPLO zato za svaki uspjesan projekat treba uloziti novce.

Zasto startupovi uzimaju investitora? Zato jer im trebaju novci da dovedu projekat na novu razinu…

1 Like

To nigdje nisam osporio. :slight_smile:
Samo me eto zanimalo koliko se puta ova metoda može spotaknuti na većem uzorku. …jer hebiga, svako ulaganje ima i svoje rizike. Ako se cijeli proces promatra na samo jednom uzorku, onda smo malo toga naučili o rizicima.

Ja mogu uplatiti listić kladionice od 2000eur na kvotu dva i momentalno poduplat ulog. Dali će to ostalima govoriti da radim ispravno?
Ne kažem da se anteloff kocka kao što bi to bilo u slučaju sa kladionicom…ali čisto ukazujem da sve ima svoje rizike i da bi se stvar dokazala uspješnom, mora funkcionirati dobro na većem broju uzoraka.

Kapa dolje anteloff-u za jedan odličan početak…ali da je recimo rekao da mu ova taktika funkcionira na zadnjih xx projekata…onda bi to bilo odlično na kvadrat s obzirom na trenutno odlično stanje.

2 Likeova

Kao što nije isto kada npr. Ante uloži 2k€ u projekt ili netko tko se s time prvi put susreće, tako nije isto kada iskusni kladioničar stavi 2k€ na listić i netko tko prvi put uđe u kladionicu.

Jasno je tko ima veće šanse da njegova investicija bude profitabilna u oba slučaju.

Poanta je da je i jedno i drugo rizik, kao i svaka druga investicija u životu. Sad je pitanje - jel vjeruješ u sebe, svoje znanje i investiciju ili ne vjeruješ.

Gledajte decki, ja iskreno vjerujem da nema ozbiljne zarade bez ulaganja. Takoder, iskreno vjerujem da mogu svoje vrijeme pametnije uloziti nego da pisem clanke i spamam blogove komentarima s linkom.

Ne omalovazavam niciji posao, samo zelim reci da nema smisla sam sve raditi.

Ako koristis review plugin koji plugin koristis, jeli free ili placen?

Znam za WP Product Review free verziju koja je dobra, ali mozes i kupit taj plugin ali je skup. Dali postoji nesto bolje od toga?

Da, imam pro verziju. Diobio besplatno uz temu s mythemeshopa. Radi odlicno, vrlo sam zadovoljan.

Znaci imas pro verziju ovog Wp product review plugina? Po meni nsu oni nabili cijenu te licence previse, ima na netu stvari koje su debelo jeftinije a bolje i korisnije pa mi je mao onak na knap investirat u to ili u nesto drugo. Da je licenca da se moze koristiti na svim sitevima koje imam odmah bi kupio.

Nabili su malo, da. Sto ne uzmes free verziju, koliko ja vidim ona sadrzi sve osnovne funkcije koje su potrebne?

Da koristim tu free verziju vec i razmisljao sam o kupovini pro verzije, ali kad sam vidio cijenu onda sam malo zastao ipak, jer je po siteu. mislio sam da psotoji nesto bolje, ali ako ne onda cu se drzat ovog, pa mozda kasnije i kupim tu licencu.

Pozdrav @Anteloff ,imam par pitanja u vezi SEO,ako npr.10 000 ljudi podijeli (facebook),retweeta (twitter) ili google+ post u kojem je link moje stranice hoće li to imati utjecaja u rangiranju?Na fiverru sam vidio da puno ljudi za 5$ nudi po 50 dofollow backlinkova na stranicama sa PR8-PR10,za 5$ e moze dobiti i puno drugih backlinkova po raznim forumima,cak sam vidio da nude i 40 dana SEO za 5$,sve ovo ima dobar feedback,kakvo je tvoje misljenjenje o tome?

Ako ne znaš što valja, znaš što je skupo :D, Anteloff bio placo 100$ sat konzultacija a ti bi 40dana SEO za 5$ xD

3 Likeova

Kao prvo,social bookmarking linkovi ne utjecu na seo nego na engagement. Drugo,nemojte uzimat ovakve pakete backlinkova jer vas 5 losih backlinkova moze bacit toliko nazad da cete se mjesecima oporavljat.

1 Like

Ako je tako onda se da lako sjebat svaki sajt. Sajtovi dobijaju dnevno tonu losih beklinkova pa rangiraju jer imaju na osnovu cega da rangiraju

1 Like

Nece ti shareovi osjetno pomoci u poboljsanju pozicija u SERPu. Izbjegavaj te linkove s fivera jer to je spam, neces imati koristi od toga.

1 Like

Uzeo sam jednom to sa Fivera. Statcouter jeste biljezio posjete ali posjete od 2 sekunde.

anja1 , naravno da se donekle moze sjebat svaki sajt. Medjutim, sadrzaj je bio i ostao najbitniji.

zbilja misliš da možeš sjebat bilo koji normalan sajt za 5 dolara?

neki moji sajtovi svakodnevno dobijaju spam linkove i stoje tu đe jesu nekoliko godina, imaš izvještaje webmajstora koji su dobijali po 250 000 spam linkova pa opet rangiraju. čemu onda seo, jeftinije je poklat konkurenciju. ne ide to baš tako. pogledajte u webmaster toolsu koliko smećarskih stranica linkuje na vaš sajt, uglavnom više nego normalnih i gle čuda rangirate.

Jel ovo onaj lik za BlackHatWorld pun sebe? :slight_smile:

Iz iskustva ti govorim - te usluge koje spominješ ne vrijede niti jedne lipe.