[Tutorial] Kako do besplatnog traffica sa Quore

Pohvale za tutorijal

Potvrdjujem da je jeronimo zaradio lijepih para ovom metodom. Vjerujem da mu je ovo kad se raspodjeli na ulozeno vrijeme i dobijen novac mozda najisplatljivija metoda.

Meni je padalo na pamet da upravo po navedenim primjerima oko filmova dajem odgovore i linkujem na sajt dje bi najvecim djelom se fokusirao na filmove koji su dostupni na amazon prime i tako zaradjivao od bauntija i bonusa.

3 Likeova

Vec dugo imam u planu tako nesto odradit u vezi Quore, cini se kao odlican potencijal, u evo sad mi ovo dodje kao budali samar. Sad lajk, sutra citanje :smiley:

2 Likeova

Super :+1: Ovo mi se cini i dobra metoda za pronalazenje dobrih keyworda za pisati clanke. Pretpostavljam da ne bi trebalo biti pretesko prestignuti Quoru na Googlu.

Steta da sam skrta pa mi se ne da placat $100 za Ahrefs subscription xD

1 Like

Zavisi koje pitanje, neka pitanja imaju i solidne linkove tako da nekad bude tesko za prestiza je. Takodje Google favorizuje dosta Quoru. Ja bih pre isao na Reddit za trazenje KWa preko ove metode.
Inace Ahrefs imas za 10$ mesecno preko groupbuy sajtova.

3 Likeova

Cim prodje praznik rada ima da isprobam metod. Hvala!

Javi se kod @Jeronimo034, moze jeftinije

2 Likeova

Ja imam preko ovih vec godinu ipo skoro. 10$ mesecno placam.

6 Likeova

U pravo vreme sam se vratila na forum :slightly_smiling_face:

Da li se traffic usmerava direktno na neki affiliate link ili mora prvo da se napravi sajt?

Mislim da to nije po pravilima Quore, a i svakako je bolje da saljes traffic na neki landing page gde ga jos malo zagrejes pre nego sto ga posaljes na “buying page”.

Ako nije tajna, sta si imao na blogeru? Mislim na zaradu, jel to clickbank ili neki aff link? Inace sjajan post.

1 Like

Imao sam CPA/affiliate i Clickbank. Clickbank sam testirao samo i bilo je neke zarade, 99% zarade je bilo na CPA/affiliate.

1 Like

Koristim Quora backlinkove vec dugo vremena. Odgovorim na pitanje i na kraju ubacim svoj link u stilu: More about this here: link. Koliko mi je to pomoglo u rangiranju i trafficu ne znam, ali sigurno je.

1 Like

U rangiranju mozda ima neki mnogo mali uticaj, ali traffic verovatno donosi. Mozes i da proveris.
Evo za moja dva aff sajta npr ref traffic od pocetka godine. Oba sajta imaju po par linkova sa Quore, stim sto moze sigurno mnogo bolje kadnbi za.svaki post pogledao ima li srodno pitanje

@Jeronimo034
Ovo si radio samo za traffic sa EN jezickog podrucja ? Jesi li radio ovo za neke lokalne sajtove / EU jezike?

Nisam radio za druge jezike, ali isti je princip samo treba obeleziti drugu zemlju i Ahrefsu i siguran sam da isto radi.

Nisam jos prosao tutorijal (mozda je odgovoreno) jel se mogu i postavljat pitanja i odgovarati (s razlicitim nalozima il tako nesto)?

Mozes naravno, e sad koliko ce pitanje da bude vidljivo to je upitno.

Na koliko pitanja si do sada ukupno odgovorio?

Nemam pojma :smiley:

To verovatno znaci da je mnogo? Pa nista, posalji mi link ka tvom nalogu pa cu da ih prebrojim hihihihi

Nemam mnogo, mozda 20tak. I nisu svi odgovori sa istog naloga.