[Tutorial] Kako do besplatnog traffica sa Quore

Nemam mnogo, mozda 20tak. I nisu svi odgovori sa istog naloga.

Zanimljiv traffic source ova Quora, samo jos da vidim kako da uklopim u Lawn&Garden niche. Neke od top traffic pages:



Hahahaha lepo ja kazem, svako ce da nadje pitanja po svom ukusu :smiley:

1 Like

Aaaahahaha.
Ja odgovorih na 7 pitanja sa manje traffic-a, ova tri gore sam ostavila za neke kreativnije.

imate nekoliko pitanja oko kupovine cigara onlajn na quori koji su bar prije nekih godinu dana dobijali ogromne posjete, pa možda možete unovčit to nekako. ja kad sam istraživao bilo je nekih aff programa oko cigara ali nikad nisam ništa na ovu temu odradio

još bi predložio svima koji ovo rade, a nemaju neke tajne tj neke posebne metode koje bi sačuvali za sebe no linkuju regularne sajtove koje ne kriju, da se udruže i pomažu dajući upvote jedni drugima, to traje par sekundi a može pomoći dosta i dovesti do toga da je odgovor bliže vrhu samim tim i da donosi mnogo više posjete.

3 Likeova

Sa jednim accountom jedan link na jednu stranicu treba pisati. Bar je kod mene tako.
Naime ja sam napisala 7 odgovora sa dva razlicita accounta, i svi su linkovali na istu website (razlicite pages). Samo po jedan odgovor se vidi, ostali su collapsible, tj. za usere prakticno nevidljivi. Kad sam uklonila link, i ostavila samo po jedan, odgovori su bili vidljivi.

Treba eksperimentisati, nema pravila. Mozda bi neki omer bio 5 obicnih odgovora, jedan sa linkom. Ali opet kazem, bas nema nesto pravila.

Da da, imala sam po dva obicna odgovora, nije upalilo, vidjecemo… Svakako moguce otvoriti i par razlicitih konta

To je pod obavezno, svaki popuni kao da je real person. Okupacija, strucnost, mesto stanovanja sve sve neka ti bude popunjeno.
I gledaj da ne otvaras mnogo naloga iz istog browsera.

9ebfa7a509fb8a748c61497ac95a0ac3
image

očekujem dogovorenih 3 eura za lajk. 100 od steela 100 od države, lako mi je za tebe.

3 Likeova

Hahahaha ovo ide u dobrotvorne svrhe :slight_smile: Valja malo da se da i onima kojima treba.

1 Like

važi. poslo sam ti broj računa i pejpala.

jel još nije uplatio @steelmaiden? ko na onoj temi za adsens što su ljudi pitali oko 20og jel bila isplata, zamrla dobra tema

1 Like

Prosledjujem cim legne :smiley:

Sto se desava s ovima… u 2 tjedna su poskupili za 280%…
Prvo su prije 2 tjedna ahref digli s 10$ na 15$ i sad gledam sad je vec 28$/mjesec… Mislim da je ovo vec previse i da cu ih po isteku usluge otkantati.
Ima li nekih drugih opcija na vidiku slicnih ovima?

Poskupljenje, inflacija…

vidim …koliko sam skontao…da bi “skenirao” Quoru treba imati plaćeno članstvo tako da za free usere otpada ova mogućnost analize