[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

I neće mi biti toliko žao, ova mi stranica služi za testiranje. Imam mnogo veće planove od vođenja jedne domaće fb stranice. Do kraja 2017 siguran sam da ću preći 200k a tako i dobar novac zaraditi od IA, a ako reach padne uvijek se stranica može prodati.

1 Like

Jel ovo zbilja ovoliko dobro? Kako ostali prolaze, kakvi su procenti kod ostalih? Ja nikad nisam vidio IA članak. Može li me neko uputit kako na svom tel da pogledam na šta liči bilo koji IA članak? Dajte odje neki pejdž koji ima te IA članke da ja vidim šta je to.

prvo moras biti preko facebook aplikacije. npr od velikih ima ti ih RT (russia today) a uvik ih mozes prepoznat kao oznaku male munjice sastrane ili pored naziva web stranice

Hvala. Znači ništa bez fb aplikacije? To ne koristim nikad.

Trenutno samo fb app, u buducnosti i na pcu

Ja isto polako ulazim u stos, s’obzirom da imam stranicu od 1.5k ljudi ja zadovoljan :smiley:

Bitno je da se vidi uzlazna linija. A ovo je samo zagrevanja, prvih nekoliko dana sam testirao mogucnosti i kako sta ide. Sad dajem gas :smiley:

1 Like

Jedino gazda FB-a ima IA koji mozete pogledati i na desktopu… one njegove povremene objave

Znaci sistem vec radi :slight_smile:

Vidim da si juce imao 23 $ sa stranicom od 1,5K fanova, a IA post je imao 5000+ Requesta, znaci vise nego broj fanova, kako si to uspio, jesu li to USA fanovi

US fanovi su u pitanju. Pa ne bih da otkrivam svoju nichu (velika je konkurencija u ribolovu :sunny: ) a jos manje metodu koju koristim (serovanje po grupama je zabranjeno) tako da cu da “zadrzim” za sebe jer kao sto rekoh na FBu je velika konkurencija tako da nemoj da se ljutis :wink:

1 Like

1,5K = 1500 ili sam ja nešto pobrkao?

ahaha… :wink:
a zasto bi bilo serovanje po grupama je zabranjeno??? to je post kao i svaki drugi

Da 1.5=1500

@mago pa spam ovo ono i tako to. Samo sto ja to ne radim, odakle ti to?

A i odakle ti da cu veceras da odgovorim na komentare u tim grupama da podignem ponovo post na vrh?

2 Likeova
2 Likeova

@AMG Je li to onih $6000 koje si trebao dobiti neki dan
:slight_smile:

Ma jok, ovo su druge za @Jeronimo034 i njegove hinjske upise i kao neko prozivanje :joy: :joy: :joy:

1 Like

Jesam li ja tebe negde pomenuo? Molio bih te da me zaobidjes, jer ja tebe nigde nisam spomenuo.
Sve sto sam imao da kazem o tebi sam rekao, za razliku od tebe nemam problem da neko drugi zaradi pare a nemam problem ni da pomognem :wink: Tako da uzivaj ti u paricama nemam ja problem oko toga, mogu samo da ti pozelim da ih jos vise zaradis, ali imaj na umu jedno, parama se ne postaje covek :wink:

Sjedi jedan.

2 Likeova

Ziv ti meni bio :wink:

1 Like

5 Likeova

Bravo! Kolika stranica je u pitanju (domaća?), koliko članaka dnevno?