[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

Može li mi neko objasniti kako se poveže FAN sa FIA?

EDIT: skontao sam, nego kako rijesiti ovo sa računom za plaćanje, kako najbolje to odraditi, ja bih wired ako može, a ako ne, onda paypal, može pomoć neko? I šta kucati u ovo tax id number?

Kucaj npr. svoj JMBG ili broj lične karte… nije nista tacno odredjeno

Neće li mi praviti probleme poslije?

Edit: Riješio sve, ali neće da mi prihvati swift code iako je tačno upisan, da li je neko imao problema s ovim?

Da ja sam imao, kod mene je pravila problem Visa Electron iz SBERBANK. Također ni PayPal mi nije mogao kada sam ga povezao s ovom karticom… Problem sam riješio tako što sam ukucao račun iz Njemačke.

Isto mi se evo dešava…

Pozdrav evo upravo sam odradio sve i sad cekam da me prihvate, imam pitanje kada dodam kod nekon sto sam ga kreirao u placement i dodam ga u plugin zatim sejvujem.

Nakon sto sejvujem kod ovde ne ostaje vidljiv vec ovo podrucje postane blank kao da nista nisam ni dodao…

Tu upises ID broj iz Audience Networka kada kreiras banner. To sto pises je pogresno…

3 Likeova

Kada napravim aplikaciju unutar Audience Networka da li trebam da idem na app review i da selektujem ovo Make you app public.

Da, moras da objavis aplikaciju da bi moglo da ide kako treba. Imas iznad neko je okacio tutorijal kako da se aplicira, autor je bas lepo objasnio svaki korak, ne moze da se promasi.

1 Like

Nestala mi je opcija create article kad idem na publishing tools–> production articles. Jel to zato sto ih imam preko 20 ili? stare mogu editirati i jedino tako ubaciti novi članak. Ima li netko slično iskustvo?

update: Preko noći se samo vratila opcija. Očito fb opet radi na nekim promjenama. Također dosta ljudi kaže da im invite ljudi ne radi više…

1 Like

Lupio sam reklamu na jedan IA članak za 1$. To mi je donijelo 1067 otvaranja članka i mislim oko 2-3$ :sweat_smile:

eh to sam i ja pitao prije nekoliko sedmica, boostao si clanak? znaci ako sad pojacas tu reklamu na 100$ bit ces dobar 100-200$? :smiley:

Domaci ili stranci?

10-12 klikova? :slight_smile:

Domaći. Ne znam kolika je tačna zarada, to je moja procjena koliko dobijem na 1000 otvaranja.

Slicni smo znaci… Nekada manje od 10% Amerikanaca na FB Pageu ima udio kao sve posjete s Balkana!

Jeste primjetili da je Avaz krenuo s IA, iako nije WP CMS :grin:

Kad sam video da je buzzfeed presao na to, ne mogu da zamislim koliko mlate… ne mogu…

50k dnevno? :slight_smile:

Od toga 10k na reklame, 15k na plate, 10k državi i ono gazdi :stuck_out_tongue:

1 Like