[Tutorial] Moj put do 100$ dnevno putem Facebook Instant Articles

Objavljujes ih s “Ignore warnings”?

Da, ove što se ne objave kao IA, što? jel problem to, mislim jel može imati kakve posljedice?

Mozda i moze uzrokovati problem ako “trpas” feed s “greskama”… probaj naci uzok… googlao sam kratko pa sam ti nasao da je nesto do charset-a

Aktivirao sam IA na pageu i zanima me sad da li moram postaviti svoj payment account prije nego mi pocne prikazivat statistiku pregleda i zarade? Posto mi trenutno ne prikazuje nista u glavnom dashboardu a dok otidem na statistiku pojedinog articlea, onda vidim statistiku.

Isto tako, ne vidim oglase unutar clanaka. Koristim ovaj markup:
<meta property="fb:use_automatic_ad_placement" content="enable=true ad_density=default">

Na payout mi pise Pendig ali nisam ispunio normu za isplatu,dole mi je obracunalo sve

Sad sam zaradio to da li ce biti isplata ovaj mjesec ili sljedeci?

Ako si prešao 100$ u prošlom mjesecu onda će isplata biti u ovome, i ne znam šta čekaš sa popunjavanjem payment informacija, neće ti pare poslati poštom :smiley:

Sve sam popunio i postavio na devizni racun a ne paypal

@BigTruck

dali je to jedini sajt koji si naveo da imaš i plus pet facebook stranica koje preusmjeravaš na taj jedini sajt ili imaš više sajtova?

Koji hosting i koju vrstu paketa koristiti za ovakvo nešto što radi @BigTruck ?

Pa ako većinu prometa prebaciš na IA, onda ti neki “jači” host niti ne treba… zapravo sve je stvar toga koliko mobilnih fanova imaš

Isto sam mu odgovorio, ali ne shvata da mu ne treba toliko kvalitetan hosting ako će mu većina posjete dolaziti s FBa…

pa dal mi možete navesti neke hostinge koji su dobri i njihove pakete koji mi trebaju za start, guglao sam i većinom spominju kao najbolje opcije bluehost i rapidgator

Mislim da ovdje na forumu imas dosta na tu temu - dobrih, losih… citaj malo :slight_smile:

Da li ima neka app za android za analitiku IA , od ovog Susica ne radi uopste , bila je neka FAN , međutim povucena je ?

Izaci ce uskoro od fejsa :smiley:

Strpi se paša :smiley:

Od kud si izvadio rapidgator? :joy:

Pozz, dali je isplativo kupiti FB stranicu od 740K, samo USA ima 600K, jako je aktivna, na svaki post ima preko 6-10K like-ova, cijena 1350USD
Jel se jos isplati sa FB IA, jer vidim da se u zadnje vrijeme mnogi žale na zaradu

LP!

Ne isplati se, ali bas nikako. Ali ako mozes posalji mi link stranice u PM :stuck_out_tongue:

Pa sto bi ti slao link ako se ne isplati, sto ćeš bezveze gubiti vrijeme, zar ne

@ruin jel tako da se ne isplati?