[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

Ma to ok, nego pise da je plugin kompatibilan s Wordpressom do verzije 4.8.4., a vjerujem da su svi na zadnjoj 4.9.1. verziji Wordpressa … zato pitam jel ko imao problema

Jel moze vise sajtova da se aktivira na IA?

E to je vječito pitanje, kako moralno, tako i tehnicki, ali ja bih uvijek preporucio 1:1, tako da se ne brines o mogucem krsenju uslova koristenja FB-a

Kakav ti je reach, koliko objava stavljas dnevno i koja ti je niša ako nije tajna.Pozz

Ne znam zasto vam to stvara pometnju? Svaka stranica ima pravo da prijavi jedan sajt, tako da ako imas 10 stranica mozes 10 sajtova i 10 appova da prijavis. Sta ako imas npr jednu stranicu i ribolovu a drugu o uredjenju doma? Imaces dva sajta, tako da tu nema nista lose ako ide vise sajtova.

Mislim da ova prica od 100 dolara dnevno ne pije vodu

Jasta, ovi scrinsotovi su svi izfotosopirani. Dokona raja pa zaludjuje narod po forumu. Cuj 100$ dnevno, to nema ni u amerike…

1 Like

to nema u nas u selu

Ja mislim da ovi sto nisu objavili niti jedan screenshot zarade, imaju dnevno i po 300-400 $ :stuck_out_tongue:

2 Likeova

Slažem se… Tko ima taj se i nehvali nego mudro šuti :slight_smile:

1 Like

Da li se kod vas promijenila prosječna cijena od početka ove godine, 2018.?

1 Like

Logično je da padne zarada u ovom dijelu godine, jer na 1000 prikaza nije ista zarada na bezveznim reklamama (gdje oglasivaci plate minimalno za prikaz reklame im) ili na kvalitetnim reklamama (za koje se plati mnogo vec suma novca).

Januar je uvijek takav… tamo oko 15.01. ce se dijelom sve vratiti… AdSense je takav godinama, ne znam zasto i FB nebi bio

1 Like

Nadati se, drastično je palo, skoro 3 puta po svim zemljama …

Evo bas gledam… AdSense 2x pad, AdNow isto tako… Mgid slično… Nije samo nama pad, i njima je na zaradi…polako… dug je mjesec koji treba prezivjeti, istrosilo se u decembru :slight_smile:

Pozdrav svima, da ne otvaram novu temu. Zna li se kada facebook obracunava zaradu iz prethodnog mjeseca? Jos mi stoji zarada od novembra, s tim da za ta 2 dana nisam presao prag za isplatu od kako koristim FAN.

Početkom mjeseca je obračun, a najkasnije do 21. isplate …

Javi se u inbox ovde, ne trebas nikome nista placati, sve je prosto i jednostavno. Slikaj mi SS i posalji u inbox sta te muci i odgovoricu ti. Ja sam se mucio 10 dana da sklopim sve kockice, kako sta, i sad kad pogledam koliko je to jednostavno i prosto da sam ne mogu da verujem gde sam izgubio 10 dana. Sada spojim sajt sa FB IA za 30 min laganica. :smiley:

Ps: Neki su hteli da mi naplate uslugu 50e da mi spoje FB IA sa sajtom, hvala Bogu pa sam istrajao i sam resio sve probleme i sada kada se okrenem i pogledam za sta mi je trazeno 50e, sramio bi se da nekom trazim 50e da mi spoji FB IA sa sajtom. Ovom prilikom ga pozdravljam. :wink:

3 Likeova

Nisi dobro podesio production rss link onaj sto trebas unijeti. Javi se u pp i pomoci cu ti

Ko’ teb’ dade’ VIP-a…

1 Like

Isto to mogu reci i za AdSense, sam sam prolazio kroz neke probleme i dijelio sam savjete dok su neki naolacivali, a za ovo sam odlucio povuci potez jer sam radio po tutorialu medjutim izgleda negdje mi promakne neki potez.

Hvala na odgovorima evo javit cu se inbox za dalje.

Lp