[Tutorial] Moj put do $100 dnevno putem Facebook Instant Articles

A sta te boli patka? Idi leči komplekse van Foruma. :wink:

Ako nije problem, evo fb pa da se tamo cujemo.

Pozz

Nemam jos uvijek opcije PP ovdje na forumu. Novi sam clan.

Ako nije problem isto da mi se javite na fb. Hvala lp

Uredu, sad cu te dodati

@BigTruck kad su vec zaspamali temu, da te pitam jesi li dosao do xxx.xxx$ mjesecno :smile: koliko se sjecam zadnji put je bilo 50k$.

I kako opcenito na tebe uticu ove promjene…Ako ne plovis negdje jahtom:rofl:

2 Likeova

eno ga na djevičanskom otočju hahahahha

2 Likeova

Zadnji put je bilo 75 000$. :slight_smile:

Da li je neko imao problem sa prikazom IA reklama, sivo polje u članku stoji? Da li je to neka greška u postavkama ili?

Pozz za sve koristio sam oko godinu dana Instant clanke i sve je bilo uredu do prije par dana kada mi je dosla poruka da je moj racun izgubljen to jest banovan bez razloga.Da li neko zna da li ce proci isplata koja je na cekanju da li je neko imao slicno iskustvo ?

Isplata prolazi uvek i provereno

Da prosla je ali su masovno krenuli ukidati racune ne samo Balkancima vec i u svijetu primjetio sam po forumima zale se ljudi niko ne zna razlog ja sam koristio skoro godinu sve uredu do prije 2 dana kad mi je dosla poruka da je racun ukinut zbog toga sto web lokacija krsi pravila a web lokacija sasvim normalan sajt

Banovali su te vojnice jer si nepismen. Ako ti je vojska i onaj sajt sa pop-upom i tu ces da dobijes ban, a 98% da jeste, jer vidim da su IA na tom pagu banovali.

Ne znam o cemu pricas moj sajt koji je banovan je radio regularno gdje sam placao po 10 novinara da rade regularno na njemu imao je svakodnevno preko 600 hiljada pregleda radio je godinu dana bez problema ,Drugo je Adsense adsense me je banovao i kad sam koristio skripte i kad nisam tako da je njih sevap varat ali instant clanci su uvjek bili ok.A vidim tebe aktivan si po forumima hejtas narod koji se posteno bori da zaradi a ti ne mozes da zaradis pa ti krivo i druge zajebajes ma da znam ko si ali sta da ti kazem nisi mi bitan da te komentarisem :slight_smile:

hahahahahhahah ovi su mi najjaci, i Matija Babic zavidi na tvojoj novinskoj tvrtci. Sve nepismeni konjicevi sindromi, jos ste i vidoviti, a niste u stanju nauciti svoj maternji jezik. Bolje da si platio 10 casova, maternjeg jezika…■■■■ vas onaj koji vam pokaza put do ovog foruma.

I glupko ne krades Adsense, vec nas koji placamo kampanje.

Ma da sve tvoje reklame tamo stoje ti si konzum i bingo i mnogo jake firme pa tvoje reklame iskacu
da si bio dobar pomogao bi ti da i ti zaradis i ti koju hiljadu ali posto si bezobrazan nista od toga.Ja nisam nikad krao od adsensa toliko ali posto se ti bunis sad cu poceti bar 5k Mjesecno pa nek ti onda cpc spadne na 0.01 :)) vidimo se uskoro

bok,

dali može savjet vezano za facebook stranicu.

znači za vrlo mali reach cca 500… dobijem hrpu like-ove cca 100-injak

ali neovisno o tome sama stranica dobije malo likeova… cca 50-ak tjedno

kako to povećati, ako imate savjet

hvala

Evo bar neke metode sto sam vec pitao ovdje i dobio odgovore:
1.Objavljuj slike vise nego linkove(nemoj bas previse spammati tj dnevno previse objava)
2. Pokusaj stavljati slike i onda da ljudi biraju ono like-comment itd(nadam se da si me skontao)
Ima jos toga, vidi na forumu trazi (kako povecati reach) nesto u tom fazonu, Pozz.

Pozdrav svima novi sam na forumu,
Imam stranicu od 106hiljada , stranica je osnovana pre 5-6godina, nije ulozen ni dinar u nju jer je napravljena cisto radi fore … Skoro sam poceo da primam poruke tipa, da li prodajem stranicu i slicno, to su bile neke smesne cifre a bgm i malo vece cifre… Ali sam odbijao ponude iz razloga, sto bi taj neko unistio moj dugogodisnji rad i trud na toj stranici , stranica od 10do16sep ima domet nesto veci od 700hiljada … Stranica je o Mackama , napravio sam i sajt na bloggeru , i guglajuci sam naleteo na ovu temu , a posto nemam nikakva iskustva o sajtu i reklama… Ako je neko voljan da mi objasni kako da iskoristim svoju stranicu za neki dzeparac ili ako je neko za neku saradnju neka javi :slight_smile: Veliki pozdrav

Imajte samo na umu molim vas; da nema govora o kupoprodaji FB stranica u javnom dijelu Foruma. :frowning:
Proučiti ovdje: https://wmforum.geek.hr/faq
Jer… lete banovi. :blush:
Ovo zadnje je šala mala, ali u svakoj šali ima 87% istine. :smile: :o:

2 Likeova

Pozz ljudi ima li ko viska vremena da mi malo objasni ovo povezivanje,ja sam pokusavao vise puta i ne ide me,ako ko ima malo vremena platio bi nije belaj,imam fb stranicu od 95k,mogao bi je iskoristit za ovo al jednostavno me ne ide