[Tutorijal] Kako prodavati na Amazonu

Na prvu loptu izgleda dosta jednostavno. Generalno moze malo i dublje da se udje pa da se covek pozabavi i SEO-om. Odradis dobru diskripciju, kao npr review za Amz sajt, title itd a onda narokas jeftine PBN linkove i rangiras se jer Google nece da banuje Ebay sigurno zbog losih linkova :smiley:

Slazem se, postoji vise nacina za “dovuci kupca” :slight_smile: Samo treba naci onaj koji najbolje sljaka, sto je ustvari i najtezi posao :slight_smile:

Taj tutorial je u vrijeme kad je pisan bio “prestar” 4-5 godina, znaci skoro 10 godina u 2018 :smiley:

Nije bas. Sustina je da nadjes proizvod na ebayu koji se vec prodaje (recimo 4 puta u zadnjihh mjesec dana) preko deskripcije pronadjes taj proizvd na amaoznu i ako mozes biti u profitu nakon sto oboris cijenu- postavis taj listing, ako ne- ides dalje.

Pa dobro. To je to, samo se treba naci prava stvar za prodati.
@1116 koliko ti je tesko naci proizvod na Amz ?

Nije komplikovano… evo ovdje free training http://dsgenie.co/free-training/

2 Likeova

Odlcino, hvala na pomoci. Lagano cu i ovo pregledati pa videti sta i kako…

Bok, pokusavam zapocet s FBA vec nekih godinu dana i skupio sam lovu ali oni svakih par mjeseci unazad zadnjih godinu dana su postrozivali s registracijama na amazon, doslovno su mi odbili registraciju 8-9 puta i neznam vise sta da napravim, prevodio sam dokumente na engleski, sve ispunim kak su mi rekli ljudi s amazona i dalje mi odbijaju dokumente da nisu dovoljno kvalitetni i nisu to sto oni traze. Molim te za savjet. Hbala