Tutorijal za adult zaradu

Mislis na blogger blogove? Da, to mi je sledeci korak…Nemaju mesec dana vec neki imaju skoro sest meseci, i dva-tri su se izdvojila, donose zaradu, ali sitnu, bice bolje u narednih 6 do 10 meseci nadam se…

Da na blogger blogove, imas u ovaj tutorijal gore napisano vec nesto o tome cini mi se…

Ja nisam radio na taj nacin. Nikakve blogove nisam pravio. Pustio sam da sve ide nekim svojim tokom.
Njih 10ak mi je dalo linkove, jedan lik ciji sajt pravi oko 9mil poseta mesecno (po similar webu), dao mi je oko 200 linkova na moje clanke. Ja coveka ne znam, nemam pojma sto se tako “nakacio” na mene :slight_smile: ali tako je kako je.
Sada planiram kupiti nesto linkova da jos malo povecam posetu.
Ja mislim da je “teze pitanje” kako monetarizovati posetu ?
Za sada, ono sto sam ja nasao je kombinacija dating i webcam sajtova.
Datig po profilu a cam po revenue share. Sto se tice tog cam sajta radi se o pussycash-u.

@Adulterer kolika ti je poseta i koliko je to “sitno” sto zaradis na tu posetu ?

Nisam jos podesio statistiku za sve sajtove, ali imam oko dolar i po na dan na oko dvadeset hiljada poseta. Mozes da testiras i druge mreze, Crakrevenue, Chaturbate, i slicne, ja nisam nesto zadovoljan ni time. Da li imas neki uzi niche sajt ili generalni? Posalji mi URL pa cu da ti dam predlog koje mreze jos da probas.

Uf, pa na tu posetu je to jako malo. Moras nesto da menjas. Ti imas generic ?
Pa koliko imas sa xhamstera ? Ja na 4-5k imam samo sa xhamstera oko 2.5$
Na kom su ti jeziku stranice ?
A da, gadjam nisu, nista generic

Na tu posjetu treba da imas minimum 5-6 dolara, ne znam kako si reklame podesio. Uglavnom na 2000 posjeta dnevno ja sam imao 0.70$ …

Odakle ti dolazi zarada, i na kom ti je jeziku stranica ?

Domaca publika, prodao sam sajtove prije nekoliko meseci…
juicyads I popads.net

E pa to je to. Sajtovi na nasem jeziku ne mogu donositi neku “ozbiljniju” zaradu. Treba bas velika poseta za neki solidan kes.
Vec sam rekao, ja na 4-5k psoeta tj 20k pageviews-a samo sa xhamstera dobijam do 2.5$ dnevno. Do duse 80% posete je USA

E i ja sam sa xhamstera embedovao imalo i je tamo novca to nisam ni racuno ali recimo da je onda 0.80$ na 2000 posjeta.

Pa da, to je jos kao i OK. Da si ga nastavio raditi i nabiti mu posete bilo bi mozda i koji $.
Kako ide tome sto je kupio od tebe ? Ima li sada neku jacu zaradu ?

Ne znam kako mu ide, ako nadjem na PM bas cu da ga pitam jer sam ga ovde na forumu prodao jednom clanu, sada sam pokrenuo jedan novi adult sajtu cisto da testiram nesto, inace nisam vise u toj nisi…

Ma najteze je monetarizovati tu posetu. Eto vidis i sam. Na 2k posete na nasem jeziku nesto sitno. Recimo domaci sajt koji ima adsense sa tom posetom moze i do 2 evra da dobaci.
Opet kazem, naci neki dating ili cam site koji ulati u nisu koja se radi, i verujem da se moze zaraditi neka para.

Za domace sajtove vazi pravilo - napravi jedan sajt i neka donosi dolar na dan, i onda napravi 10 skoro istih :slight_smile:

1 Like

Ima logike, i to je neka dnevnica da se prezivi mesec.
Pod uslovom da roditelji placaju racune i hranu :slight_smile:

Sa ovim bi se slozio :smiley:

Ima li neko iskustva ovo mi se nije desvalo do sad, naime sve sajtove mi prihvaca na webmaster tools ali adult sajtove nece, tj. prihvati sve ali nikako da mi pokaze koje se kljucne rijeci rangiraju itd. Imam samo 1 adult za sad i pokusavao sam i sa www.imesajta.com, imesajta.com i sa http, ali nece tj prihvati ono sve, i prikaze koliko je indeksirano stranica ali nece da prikaze koje se kljucne rijeci rangiraju i to tako da ne mogu pratit odakle mi dolazi najvise posjeta itd… Cekam mesec dana, na druge sajtove koji nisu adult za 2-3 dana mi vec ucita sve… Tako da mislim da nije do cekanja nego do neceg drugog?

Jel imas uopste posjete na sajtu koja dolazi sa googla? Koliko ti je start sajt? Webmasteru treba malo vremena da skupi podatke. Obicno dobijes mail od Googla da je tvoj sajt indeksiran od strane Googla.

Oko 200-250 posjeta dnevno sajt star mesec- mesec ipo, sva posjeta sa googla…