Tutorijal za adult zaradu

A jel ima odredjen region po registraciji ili kako? Mozes li opsirnije o ovome napisati, mislim 1$ za registraciju je puno placeno. Kako to funkcionise?

1 Like

Aha pa ima dva programa
prvi je taj da te placaju po registraciji, a na slici gore se vidi da sam $1 dobio za Tier 1 registraciju
https://wmforum.geek.hr/uploads/default/original/2X/d/df7c2b6fab2bf7d441d63563dff514974f11fb8c.jpg
a evo na sajtu sam naso koje zemlje gde spadaju:
Commissions on Number of Signups; Countries and Tiers. Certain users may be eligible for commissions based on the number of Internet users who create an account with the Site after being referred a current Chaturbate user. The amount of commission will depend upon the country in which the referred Internet user resides, as described more fully below. As applicable, a commission of One U.S. Dollar (US $1.00) will be paid for Referred Users from a Tier 1 country, Ten U.S. Cents (US $0.10) for Referred Users from a Tier 2 country, and One U.S. Cent (US $0.01) for Referred Users from a Tier 3 country. We reserve the right to modify these amounts at any time without further notice to you. No commission will be paid for a Referred User residing in a country not found in Tier 1, Tier 2, or Tier 3 below.
The following countries have been assigned to their respective Tiers as indicated below. We reserve the right to modify the countries belonging to each tier at any time without further notice to you.

_Tier 1: Netherlands Antilles Austria Australia Belgium Canada Switzerland Germany Denmark Finland Falkland Islands (Malvinas) Faroe Islands France United Kingdom Guernsey Gibraltar Greenland Ireland Iceland Jersey Japan Liechtenstein Luxembourg Netherlands Norway New Zealand Qatar Sweden Singapore San Marino United States Minor Outlying Islands United States United States Virgin Islands _
_Tier 2: United Arab Emirates Aruba Brunei Darussalam Brazil the Bahamas Cyprus Spain Equatorial Guinea Greece Hong Kong Israel Isle of Man Italy South Korea Kuwait Cayman Islands Macau Macao French Polynesia Puerto Rico Portugal Slovenia British Virgin Islands _
Tier 3: Antigua and Barbuda Anguilla Barbados Bahrain Cook Islands Chile Czech Republic Estonia Guam Croatia Hungary Saint Kitts and Nevis Lebanon Lithuania Latvia Northern Mariana Islands Malta Mexico New Caledonia Oman Poland Russian Federation Saudi Arabia Seychelles Slovakia Turkey Trinidad and Tobago Taiwan Uruguay Venezuela

A drugi program je da ne dobijas nista za registraciju, ali dobijas 20% od ukupno uplacenog novca onog ko se reg preko tvog linka.

Ja sam prvi dan imao jednu reg, drugi dan opet jos jednu, treci dan sam presao na ovo 20%, imao sam jos jednu registraciju, ali nije bilo uplata :frowning: i posle toga sam imao neke druge obaveze i nisam dalje reklamirao, kad budem imao vremena nastavicu :smiley:

1 Like

Meni sa 3000 na 600 posjeta, isti pad znaci nije samo meni :flushed: takodje sajt star 2-3 mjeseca.

Da, i kod mene je ista situacija kao i kod vas. Ne znam da li je ovo trenutno, tj nadam se da jeste.

Da li je neko ostao u adultu ?

Ima li neko da je voljan za razmjenu backlinkova ?

Ostao ali sad je bas postalo tanko ali uspijem sa tim pokriti dva hostinga i sve domene.

Jeste, bas je utanjilo. Kod konkurenata vidim da su im sajtovi napucani sa linkovima, i to je verujem kljucni razlog dobre pozicije. E sada, za to treba dosta ulaganja. Naravno ako hoces dobar link.
Koliko poseta dnevno dobacite ?

Pozdrav ekipa,

prije nego oglasim prodaju sajtova želio bi vama ponuditi… vama koji ste u ovj niši.

Prodat cu 8 sajtova… zainteresiranim informacije u inbox.

posalji meni na poruku

zato ja imam block za sve add,pops,redirect je teze al moze

brate prvo što nejasno pišeš drugo što nepovezano pišeš

definiši, na čemu si dobio block

xaxaxa gdee su ti oci adblock druzee ,redirect blocker,bas zbog smaraca

Ograničen um i neograničen internet su zajebana stvar.

6 Likeova

o sebi pricas il sta?:grin::smiley::smile::laughing:

Malo dizem temu iz mrtvih…

Sutra mi istice jedan adult domen, sajt je ziv od 2015. Gifovi…

Evo rekapitulacije: za ovo vrijeme je zaradio 96$ od blok reklama, jos toliko od popup-a.

Nisam puno radio na njemu, zadnje dvije godine skoro nista.

Eto.

sta ces vise zaradio domenu i hosting…i jos malo …

Izmislio toplu vodu jer je zaradio od reklama :sweat_smile: ovih dana ko se bavi adult zaradom i ko nije zaradio od JK nek batali internet zaradu,napisi druze malo detaljnije a ne samo da si ti zaradio neku sicu od reklama.

1.Koji blok reklama?
2.Koji pop up-ovi?

Uh pročitao samo prvi post, ali vidim da je još iz 2013. Ja bih samo dodao da za adult sajt ‘shared’ hosting nije dobra ideja nikako. Mislim super ako ljudi uspevaju da zarade i sa šerovanim hostingom i možda je ok za neki početak, ali za maksimalnu efikasnost sajta mora dedicated server, ili bar VPS.

Da si čitao dalje, vidio bi da ima postova iz svake slijedeće godine. :blush: Ne boj se ništa, ovo je još uvijek jedan od udarnih forumskih topica i živ je i danas. :wink:
Reci nam zašto misliš da adult site sa shared hostinga ne može biti efikasan? :roll_eyes: :o:

i studio i poštene djevojke i…

bome ja sam sa svojim sajtovima baš popadao u zadnjih dvije godine, mada nije ni čudo jer ih nisam bar dvije godine ni pogledao. gledam masu sličnih sajtova ko što su moji je propalo zadnjih dvije godine nakon apdejtova. gugl ne daje ko ranije sajtovima sa suvkastim embedom da lako rangiraju kao ranije. Mada nađe se pokoji izuzetak.

Ako nećeš držati svoje klipove, ne treba ti ništa više od shared hostinga. A sad kakva je procedura za hostovanje klipova koji naravno nisu u vlasništvu, šta se smije šta ne smije postavit, to pojma nemam. Znam i da ovi veliki redovno brišu vjerovatno zbog problema nad vlasništvom.

Ako ko ima ideju koji klipovi bi se mogli skinuti i postaviti na server, a da ne bude problema, dobrodošao je da podijeli.

E a kad se sjetim na jedan sajt 40000 pejdžvieva dnevno, a cijeli sajt 20-30 klipova. Imao sam ih tada bar 30-40 i gomilu blogova i nerijetko je bilo da poslije 15-20 dana imam 10k posjete, i umjesto da ih još tonu naštancam, ja se bacim u ovaj gnjili amazon, ■■■■ me amazon.

Ima li koga na sajtu da mu dobro trenutno ide sa adult sajtovima?

edit: danas upravo krenuh sa novim adult sajtom. javljam ako bude pozitivnog iznenađenja sa posjetom, mada skeptičan sam da će gugl dati renking sajtu koji je opet suvkast embed bez skoro ikakve orginalnosti

3 Likeova