Tutovi za HTML

Uradio sam trenutno 3 tuturiala za HTML,uradicu desetak.Ima gresaka u izgovoru al nisam pravio greske oko HTML tagova…
Korisno je pogledajte :slight_smile:

Tuturial 1:PaunTuT - YouTube
Tuturial 2: HTML - Osnove tuturial 2 - YouTube
Tuturial 3: HTML - Osnove tuturial 3 - YouTube

Nema negativnih komentara za sada :slight_smile:

Srdacan Pozdrav

Šta da ti kažem a da te previše ne kritikujem - pohvalno je sto to radis ali napisi sebi scenario i ne pricaj suvišno tako ćeš izbjeći greške u izgovoru.

Ako vec snimas tutorial ne kreci odmah od formi, to nije pocetak html-a, to bi po nekoj mojoj procjeni trebalo doci zadnje. Toliko je puno stvari prije toga kao sto su a tagovi, liste, div tagovi, pozicioniranje tagova, paragrf tagovi, tabele…itd

Bilo bi pozeljno da odmah u tutorialima krenes i sa css-om jer centriranje sa center tagovima, bacground sa bgcolor i nije praksa i vise to niko ne koristi.

Izbjegavaj bacgrounde na kojima s enista ne vidi kao na jednom od tutoriala gdje si stavio plavu boju…

Nadam se da se neces naljutit sto sam te malo kritikovao :wink:

Hvala na savetu naravno da se necu naljutiti :slight_smile:

Dosta njih kaze snimas hoces neko da budes na YT ma daj ja samo hocu da uradim tutove oko HTML-a i CSS-a i nista vise.
Za lajkove me boli uvo realno.Sta mogu da okacim na svoju fb stranicu i da imam odma 1000 pregleda al sta da udje neko od tih 1000 i da kaze sta je ovo i da ide dalje.
Nadam se da si me razumeo,jos jednom hvala na savetima pozdrav