Twitter marketing 2017

Ima li ekipa “ozbiljnijih” tviterasa, mislim sa jakim profilima, da nam kaze rezultate?

Kod mene trenutno stanje, nekih +400 , stvarno je dobar reach. I koliko sam primjetio, ulasci na sajt su negdje 10-15%.

Hej… Kako napredujete s profilom? Ja primjetim malo stagniranje sad… I lajkam im i dodajem ih rucno ali jednostavno sad baš i nema nekog rezultata stojim na nekih 1600-1700 i tu se vrtim

1 Like

Procitao sam negdje da Twitter funkcionira tako da sto ti vise imas pratitelja to mozes vise ljudi pratiti. Ne znam da li je sad to istina ali sam kupio 5000 fake followersa da to testiram i nakon toga sam stvarno mogao pratiti vise ljudi bez follow blockova.

Ja sam prvo na to pomislio, dodao “botina” ali nista se nije popravilo sa tim profilom.

Domaci raste, ovaj mrtav ne mogu po 2-3 dnevno da folujem.

ma dugoročno ot tih botova nemaš nista… meni su preko noci dosli a kroz 2 dana osli… rezultat 0… Iako sam zadovoljan sto me ne unfoluju… recimo na mojih 1000 unfollow ja dobijem 10-15 što mi je sasvim ok

Kad bi mogao samo preći granicu 4-5k mislim da bi puno bolje išlo… Jel si probao s promocijama?

Pisao sam negdje o twitter promociji i njihovom marketingu, mislim da je prevara i nabio sam im po 190$ duga, kojeg necu nikad platiti :joy:

A botove sam ubacio kako bi “ocepio” profil, da mogu raditi folow.

Potpisujem to. Mislim da donose fake traffic…ali nisam nikad probao iz prve ruke i nit necu :smiley:

100% fake, ja sam testirao sa vise profila.

Javit ću vam ako nešto prodam preko twittera jer prava :slight_smile: hahahahha

Nije prava, nema sanse. Ja sam pustao 3 ili 4 kampanje, uslo 3k ljudi iz UK i USA jednako toliko bilo i page viewsa, sto je nemoguce jer na homepage nema “nikakvog” sadrzaja, moras kliknuti na nesto.

Nema te sanse, da bi me neko ubijedio u suprotno. Jedino sto im ne moras platiti, pa ispucaj ako ti je kartica beskorisna :joy:

hahahahahahhaha :slight_smile: I nisu ti ugasili profil??

Nisu, svi profili su aktivni :joy: Samo ti flaguju ads, slicno kao na fb.

hahahha za vikend ima da napravim jedan bzvz profil pa cu probati na neku prepaid karticu koja je istekla da vidim sta ce biti od nje… probat cu s followerima… A recimo jel bi im mogao “nabiti” 500$ na neki bzvz račun i s tog slati followere na pravi?

Neces moci to, novi profili ne mogu raditi oglasavanje. Potreban je profil stariji i ja mislim 50 tak folowera.

Ja sam najvise 190$, tada su ugasili. Ali uzmes 10x190$ :joy::joy:

1 Like

hahahhahaha :slight_smile: