Twitter oglasi BiH

Da li je moguce koristit twitter ads u BiH ?

Ne koristi ih salju laznu posjetu 10000%.

Kad se prijavljujes u ads manage biras drzavu koji ti oces, mozes izabrati koju bilo proba san. Ali kad targetiras balkan, bosnu ne podrzava. Ali nemoj uzalud bacati novce, 10000% san siguran da nije prava posjeta. Evo ti primjera puka san prvo 250$, rezultat je bio 4-5 tisuce amerikanaca, zarada 5-8e, pv po sesiji je 1. Znaci prosto nije realno, plus sto je na sajtu bila forma za registraciju, nitko se nije registrirao.

Pa san uradia test, zahvaljujuci id78 i popustima nakupova san hrpu domena, slozio novi sajt. Url nigdi nisan podijelio jer san htio testati twitter, upalin oglase i krajnji rezultat opet dobijen 1pv po sesiji samo homepage. Nema sanse da 4-5 tisuca nitko ne klikne jos negdi.

I da to drugu kampanju im necu nikad platiti, ali nikad!. …Banda!

Aha, ok. Nisam jos nista odlucio. Razmisljam sta i kako. Daj mi reci znas li kako da odblokiram facebook racun ? Jucer se registrirao na facebook, dao broj mobitela i ubacio kod i sve proslo ok. Kreirao jednu facebook staranicu, bacio par postova i to je sve. Kasnije dosao, racun blokiran. Wtf. Kao navodno da su detektirali nesto sumnjivo. Ali ja ne znam da sam ista radio sto bi potencijalno krsilo nesto. Sad kad unosim email/password kaze mi da mi je racun dizejblan.

Ma ne mozes vratiti. Na blacklisti si im ka i ja. A ako ti je disable acc tad je 1000% da ti ga nece vratit.

Ali zasto. Racun je na moje realno ime i broj. Ne znam sta sam prekrsio s par objavljenih slika koje nitko nije ni vidio.

Nazalost niti san vlasnik fb-a niti uposlenik, to ces morati njih pitati.

A sta znaci to biti na black listi ? Kako se dolazi na nju ?

Npr

A: otvoria si u proslosti tisuce profila
B: konstantan spam

Sigran san da ne otvaras profil prvi put :slight_smile:

U proslosti sam otvorio mozda 3-4 profila koji su neaktivni i nikad nista nisam spamao. Probat cu ispregovarat nesto s njima, mada im je support ocajan.