U čemu je pravljen ovaj forum?

Pozdrav,

Zanima me u čemu je pravljen ovaj forum , danas sam naišao na njega preko facebooka bila neka reklama i jako mi se svidio dizajn.

U MyBB

vbulletin skripta(
http://www.vbulletin.com
), ovo je suite od vbulletina…a pretpostavljam po footeru da je filip media d.o.o zaduzena za izradu templatea…

Ako se ne varam ovakav predložak dolazi sa samom vBulletin instalacijom.

Ako se ja nevaram ovo je premium template.

ne, default template izgleda ovako:

steel?

[quote=“zerocoolos”]ne, default template izgleda ovako:

[/quote]

Tako je. Ovo je drugi (kupljeni predložak), čak sam mu i ime jednom znao. :slight_smile:

http://www.completevb.com/product/11

Ovo je blago customizirana verzija premium vBulletin template-a ciji je link ePips gore objavio :slight_smile:

A da svi zajedno pažljivo pročitate prvu poruku zajedno sa Gambovim komentarom?

Kolegu uopće nije zanimalo postavljeno pitanje, nego pokupšava reklamirati neki warez forum.

Radi iste stvari je na IZF pobrao ban, trebao bi i ovdje :slight_smile:

Hm, da… tema je krenula u potpuno drugačijem smjeru od onoga što je bilo u prvom postu, ali koga briga.
Da Riba nije izdao da sam ovu temu trebao usmećiti, nitko ne bi primijetio.

Uglavnom…

Na kraju početnog posta bio je link na jedan drugi forum i to je očigledno bio “lukav” pokušaj prikrivenog reklamiranja drugog foruma.
I pitanja se odnose na taj, drugi, forum.
S obzirom da je taj drugi forum imao kategorije “direktni download filmova, direktni download muzike, direktni download ovoga, direktni download onoga…” mirne duše sam link izbrisao. Ali, mea culpa, temu nisam bacio u smeće, a kasnije je krenula rasprava pa je bilo kasno.
Sad sam provjerio, i vidim da taj drugi forum danas izgleda drugačije nego jučer. I po dizajnu i po podforumima.

Ne bih ga banirao samo zbog toga što nas smatra idiotima koji ga neće prokužiti.
… ako se ne počne ponavljati.

Svejedno, bar smo saznali kako se zove predložak na ovom forumu, a i to da je ePips ispao najpametniji jer je sa View source otkrio natpis “RoyalFlush” pa izguglao temu ( ili zna napamet sve vBulletin teme, ali ipak nadam se da se poslužio sa View source :slight_smile: )

View source :slight_smile:
Ali sam naivno mislio da čovjeka zanima ovaj forum.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja