U potrazi za novim poslovima - Honorarni posao

Opet me nije bilo neko vrijeme sa temom gdje tražim honorarce. Razlog je taj da sam imao full time job + neke veće/duže honorarne poslove pa mi nije ni trebalo novih, a kako sam iz osobnih razloga dao otkaz prije cca tjedan dana, te da do sredine idućeg mjeseca vrlo vjerovatno neću ni imat full time job, u potrazi sam za honorarnim poslovima svakog tipa. Čisto da ispunim vrijeme i zaradim koju kunu.

Sada bih mogao izlistat mnogo poslova koje znam i koje sam do sada radio, ali nema smisla jer velika većina ovdje me dobro znate i siguran sam da znate što sve radim i kako radim. Napominjem kako radim na principu uplate unaprijed, osim sa starijim članovima s kojima imam drugačiji odnos i pozitivnu povijest.

Kontakt pm.

Bump! Idući tjedan imam nešto viška vremena pa je moj inbox ponovno aktualan.

Samo dio poslova koje sam radio imate ovdje: http://www.webmajstori.net/forum/31306-honorarni-posao

No otvoren sam za sve nove poslove. Natrpajte mi inbox, nemojte se sramit :wink:

This post was flagged by the community and is temporarily hidden.

@mrcina je pošten znam od drugih ljudi ovdje sa foruma

onda mu ja nudim pisanje članaka(sportskih). u ovisnosti o broju članaka koje napiše i kvaliteti obračunat ću mu isplatu

Zainteresiran sam za navedeni posao. Javi se u inbox radi detalja.

Nezaposleni ste ili želite dodatno zaraditi? Evo rješenje!

Nisam zainteresiran za takav tip posla.

Više prakticiram sigurnu zaradu prema dogovoru.

No hvala na ponudi.

Javi mi se u PM ako si zainteresiran za sitni honorarni posao.

Odrađen posao za @wizard4u , suradnja se možda i nastavi.

No bilo kako bilo, bump, tražim nove honorarce, inbox je otvoren.

*** BUMP ***

Nastavljena suradnja s wizard4u, ali ima vremena i za suradnje uz to, zato inbox ako trebate nekog kvalitetnog! :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey