U što se pretvorio ovaj forum?

I ovi postovi su mi najbolji. “Imaš pravo”, “Slažem se”, “X” i sl. To treba pod prvo zabranit.

Imas pravo, da !

:wink:

Slažem se:), ali ponekad i slažem se ima svoju vrijednost uz dodatno objašnjenje.

To da, ako nadodaš, ispraviš ili sl. To je svei zdravo razumski, ali nije zdravo razumski “X”, “Tako je” i sl. Jer po tome mogu napisati post “PHP je web jezik” pa 50-ak aktivnih članova me citira i napiše “Bravo”.

Jos pogotovo sta je registriran u 3 mjesecu i ima 4 posta, a zna koje su najcesce teme. :smiley:

Da nebi doslo do nekog nesporazuma da se zna da ja ovaj topic nisam zapoceo niti sam zelio da se on pretvori u raspravu.

Ovaj topic je ustvari bio samo reply na topic nekog membera koji je nudio svoje usluge. Netko od moderatora je premjestio taj reply i pretvorio ga u topic. :slight_smile:

ti si nešto dulje regan :rotfl: … znam čitati i vidim kakve se teme otvaraju :rotfl:

fakat, burza besplatnog rada

U vrijeme kad sam ja bio balav kao neki clanovi iz ove teme, ovakve stvari su se rjesavale opomenama, privremenom zabranom pristupa forumu i sl.

Mislim da je problem u tome što nema nikakvih posljedica i sankcija. Pravila se krše žestoko, ali ne sjećam se kada je zadnji puta netko bio sankcioniran? Žao mi je moderatora koji gube vrijeme na čišćenje za nekime.

Možda ne bi bilo loše da se uvede neki FAQ za najzastupljenije teme (obzirom da se pitanja više manje ponavljaju). Ali to već iziskuje nečije vrijeme…

Istina je da se pravila masovno krše, i da su se nekada takve stvari strože kažnjavale. Ali tada je vladala drugačija atmosfera na forumu, bilo je dosta aktivnih članova pa je zato bilo i jednostavnije bannati nekoga tko krši pravila jer nikome neće faliti.

Danas i tako jako malo ljudi posta na forumu, tako da po meni nema smisla sankcionirati nove članove koji krše pravila tako da im se zabrani pristup forumu, slažem se da je potrebno opomeniti i ukazati gdje griješe, ali nikako bannati. I tako je malo aktivnih članova pa je svaki novi dobrodošao.