U što uložiti 1000 eura svaki mjesec?

BTC je lutrija, to mi se neigra

1 Like

Pa i nije bas. Kupi sad kad padne i ako padne opet na 900. Drzi dok ne poraste na 1100 pa prodaj. Ili drzi dok ne ostvaris zeljeni profit.

Problem:
Da vise nece pasti na 900. Ili ako padne da vise ne poraste, ali to je manja vjerojatnost, veca je da vise nece pasti na 900. (mada IMO jos ce par puta ici ovako gore dolje cca 900 - 1100

Nemojte covjeka navlaciti na tanak led…BTC je cista kocka…moze on biti i 300 pa onda kukulele

1 Like

Pa moze kupiti I stranicu pa dobiti macka u vreci, a btc nece biti 300 nikada. Prije ce propast.

Osoba je postavila pitanje i dobila odgovor. A ti se kao razumiješ što je tanak led a što nije?

Trenutno najbolja investicija za tu količinu novca, samo moje mišljenje i također ulažem u to.

Nadam se da neće tema skrenuti previše u smjeru BTC-a, ali koliko god ja vjerujem isto u njega, mislim da je prehrabro reći da ne može više nikad biti 300. To niko ne može znati…a pogotovo s obzirom da će BTC nuditi svoju uslugu jednako i ako bude jednog dana vrijedio 0.1$.

Što se tiče BTC, gotovo nitko ne predlaže da se ulaže novac u njega koji ulagaču dosta znači …znači osoba treba biti spremna izgubiti ulog. Ali isto tako, jako dobar savjet je da se uloži ona svota s kojom bi mogli biti ravnodušni ako ispari …zato jer s druge strane BTC može još x1000 uvećati svoju vrijednost.

Zato valja uložiti u BTC, ali ne ono što ne smijemo izgubiti.

2 Likeova

Mislim da se varaš. Jedan duži period sam proveo baveći se kriptovalutama, pričao sa ljudima koji su maksimalno u tome i koji vrte ozbiljnu lovu. Iznenadio bi se koliko je btc zapravo podložan manipuliranju. Nije to klasična burza gdje postoje neka pravila.

Čak i ako zanemariš same btc burze, u svijetu kriptovaluta je toliko puno scama da je teško procjeniti što je legitimno, što ne. Neki servisi za koje bih se tada kladio da su legitimni, imali su iza sebe osobu sa imenom i prezimenom, firmu, i na kraju svejedno ispao scam (gaw mining, paycoin itd).

Sve to može utjecati na cijenu. Neću tvrditi da je povezano, ali nakon što su ljudi popušili novac na gaw-u i ltcgearu cijena btc-a je pala na debelo ispod 300 usd (sa “stabilnih” 500+).

Uglavnom ja sam iz cijele priče izašao nešto u plusu, ali nije vrijedilo živaca i stresa. Uglavnom u BTC je ok uložiti kao što Bozoou kaže, lovu sa kojom se možeš oprostiti, jer to je kocka.

2 Likeova

Mislim da si sve točno napisao…a onaj tko misli da tu nema mannipulacije se gadno vara - ima je sigurno više nego kod normalnih valuta… taj balon se sada napuhuje i jednom će sigurno pući… moguća zarada je tu po meni minimalna (sada kada je vrijednost velika) a rizik je velik…i tu je taj nesrazmjer… morala bi se čuda dogoditi da cijena btc ode u nebo… a neće se dogoditi…

1 Like

Ok, ajmo onda sa sigurnoscu rec da ove godine 98% BTC nece past ispod 300. To sto pricas nije se dogodilo preko noci, nije BTC pao preko noci. On postepeno pada, tako funkcioniraju, ne samo burze nego sve gdje ljudi investirajus voje novce i kupuju i prodaju, dali valutama, dionicama, fondovima i sta ja znam.

BTC trenutno ima tendinciju rasta pa ce ti svaki burzovni mesetar reci da ce on rasti. No to ne znaci da nemoze pasti. Rekao sam da ce se BTC u sljedecih mjesec dva spustat do oko 900 i rast do 1100 (mozda malo vise).

I to pricam onako iz visegodisnjeg iskustva kalkuliranja i pracenja tih grafova.

No to sam radio iz hobija, nisam nista zaradio. Trenutno imam neki sitni BTC koji stoji.

I slazem se da nista nije sigurno, pa tako sam rekao da moze kupiti i stranicu koja je macak u vreci, sanse su mu slicne.

$99 / mjesec za STM forum - prva 2 mjeseca samo čitanje.
Nakon 2 mjeseci Voluum i AdPlexity, a ostalo u izradu landing stranica i traffic.

Obavezno postaviti i follow me na STM, da ti mogu drugi savjetovati.

Koliko onda clanaka po danu treba bit da bi nesto uspjelo?

Zavisi šta radiš… koja nicha? negdje je dovoljno jedan članak tjedno a negdje 10 dnevno

zanimljiva tema, ima li vas koji imate moza neke vece uloge?
npr. ovu godinu bi mogao izdvojiti do 1500-2000€ mjesecno i zanima me gdje bi to ulozili?
p.s. u kriptovalutama sam vec stavio maksimalno koliko sam spreman izdvojiti, tako da nesto drugo ako imate na pameti :wink:

How about nekretnine? Dignes kredit,kupis stan i onda iznajmljujes stan i pomocu tih novaca i onih ljudi kojima iznajmis stan isplacujes kredit

1 Like

stavis hipoteku na stan ako sta krene po zlu neka ga uzmu nek se jebu

1 Like

Kupis GoPro, kartu i putujes po Evropi. Pokrenes YT kanal i stavljas vlogove. i tako svaki mjesec za 1000eura

2 Likeova

kao npr ovaj momak

Neisplativo, rentanjem ti treba 15ak godina da isplatis stan. U to vrijeme ga moras bar 3 puta renovirati, kreciti, mijenjati namjestaj itd. Drugo je kad imas stan viska, npr od nasljedstva, pa ga rentas, ali kupiti ga za rentanje, definitivno ne.

1 Like

zanimljiva ideja al’ maksimalno sam protiv kredita! :slight_smile:
mozda nebi bilo lose malo skupiti pa neko skladiste ili nesto tako kupiti…
btw. ti si onaj koji igra lol na yt? ako jesi… znamo se :stuck_out_tongue:

jednog dana svakako, al’ zasad previse obaveza ovdje… od faksa pa nadalje :smiley:
al vidis, nisam razmisljao da bi zbilja mogao tako nesto, dobra ideja (za buducnosti ako zarada nastavi ovako i slj. godine)