Učlanjivanje Facebook stranica u Facebook grupe

Pozdrav društvo,

napravio sam 4 fb stranice i preko tih stranica 4 fb grupe. Dvije stranice imaju 10ak lajkova a druge dvije 100 i 300 lajkova. Na svim stranicama samo sam ja Admin. Sve četiri su otvorene na isti dan. Sve četiri stranice su iste kategorije.

Kada pokušam da se sa tim stranicama učlanim u neke druge grupe, na listi mi ponudi samo dvije stranice. Ne prikazuje sve četiri stranice.

Je li neko imao sličan problem, šta mi je raditi? Da li da sačekam malo ili?

Jesu li published ove dvije stranice sto nece, pretpostavljam da su to ove dvije losije pa mozda ako nisi punio radio na njima da su Skrivene.

published su hahaha pazi obrnuto je, to me i buni … ove dvije sa kojima mogu ulaziti i nisu nešto aktivne, nisam objavljivao … dok sam radio i objavljivao više na ovima koje se ne prikazuju, na njima sam i boostao, objavljivao u grupe … cccc zbunjen sam skroz

1 Like

Dodaj jos neke profile za admina pa sa njih probaj, tako je kod mene. Sa svog isto imam opcije npr za ulazak 3 stranica a imam ih 47. A na drugom profilu 10 :rofl:

1 Like

Eh odlično, hvala ti puno … ima li smisla da napravim novi profil s istim imenom hahahahaha

Da li bi sherovanje po grupama umanjilo reach na stranici, sta mislite? ne znam koliko fb dopusta djeljenja…

Ja bih isto tako usao sa strranicama u grupe slicne tematike gdje svi mogu objavljivati, al opet se bojim da ce fb praviti problem oko toga jer znate njih -.-

ja ne lijepim linkove websajta u grupe, vec djelim objavu moje stranice :smiley: s obzirom da sam stranice napravio prije 4 dana, ne gubim ništa ahhaha

1 Like

To i ja imam u planu al nikad ne znas s njima. Ja mislim da fb zna nekad flagovat samog administratora- pa se flag prenese sa jedne stranice na sve… Znam da sam jednom sa svojim pravim profilom imao neki problem (ne znam sta je tacno bilo) i da sa drugim profilom (koji je bio admin na stranici, pravi porfil je bio samo editor) nisam mogao boostati stranicu ili postove- bukvalno je poruka bila da se ne moze boostovati zato sto mi je pravi profil “editor” na toj stranici :smiley:

1 Like

ma da, teški su oko toga … ali ja mislim da ne pretjerujem … 5 članaka objavim na stranici i onda svaku tu objavu dijelim u 2-3 grupe … planiram tako 4-5 puta dnevno … valjda bude nešto

1 Like

Objavis clanak sa sajta na stranici, i onda podjelis taj status (clanak) u grupe?

1 Like

upravo to … ovo je sve eksperimentisanje … kontam početi i sa receptima, zdravljem … vidim masa grupa oko toga … onda kasnije podrška političarima itd.

Evo sad nesto gledam, ne vidim nigdje opciju da udjem kao stranica. Jel mozes uslikat kako kod tebe izgleda?

moraš biti admin na stranici sa kojom ulaziš … i ako je ta grupa u koju želiš ući odobrila da stranice mogu ulazit onda ćeš moći ući … kliknes na Join i izbacit će listu da li želiš da uđeš sa svojim profilom ili sa nekom svojom stranicom