Udemy iskustva kao instruktor, preko 90% provizije?

Ne znam dali netko od vas ima posla sa Udemy kao instruktor, uglavnom prije 3 dana sam dodao kurs po cijeni od 30 eura, jučer su se prodala 2 što je super, ono što je ponižavajuće je da sam od 60 $ ja dobio 5 $?

Zna li netko kako oni funkcioniraju i dali je moguće da je greška, ili se dobije nešto naknadno. Kako je moguće da oni od 30 eura uzmu sebi 27,5 $ a meni pošalji 2,5 $?

Moguće da neki njihovi kuponi pa su ljudi zapravo kurs platili manje?

Nemam iskustva s Udemy prodajama, ali ovo je prvo što mi pada na pamet, jer Udemy često ima 90% sniženja.

Da, našao sam sada u aplikaciji, daju 37% bruto + koriste kupone sa ogromnim popustim.

1 Like

Not fair, ako si stavio tu cijenu, po meni ne bi smjeli tako spuštati tvoju postavljenu cijenu. A i ovih 37% je dosta malo, ali to bi se još i pregrizlo…

Stavi link u originalni post. Nema ti šta bit’ neugodno. :wink:

Ako kupe preko tvojeg affiliate linka dobis 97% provizije

37% bruto, ja od toga plaćam porez, troškove, znači oko 30%. Ovo za popuste još ok, jer lako ja dignem cijenu sa 30$ na 60$ ako oni daju po 50%, ali opet, nemaju svi kupone.

Vidim da provizija ovisi o tome otkuda je korisnik, dali je organic, ads, udemy ili sam ja posao preko affiliate linka, onda dobijem 90%, ovo drugo je oko 30% ako mi oni šalju svoje kupce.

Uglavnom lihvari jesu, ali opet, nitko od ovih ljudi ne bi me našli nigdje drugdje jer je njihova publika pa ili uzmi to što nude ili traži sam kupce. A i jedno ne isključuje drugo, pa mogu i sam prodavati isti kurs dalje.

1 Like

Da, vidio sam to. Isto mogu dodati na gumroad tako, tamo dobijem 97%, tu promoviram njih lihvare.

A gledaj, oni rade prodaju i sve, tako da ne mozes ocekivati bas ni da ti previse daju …

30% je malo, npr. na blendermarket.com dobijem 60%, na još jednom sajtu na koji se dodajem 50%, isto njihova publika. Jadni su nema sumnje, barem 40% ajd, ali ne 30%, još od toga odbiju fee i sl, ne mogu od svojih 70% to platit. Tamo u panelu piše kako im je najvažnije da budemo zadovoljni kako bi stvarali novi sadržaj, bla bla. Njihova je platforma ali bez tutorijala su nula. Ja sam ove tutorijale snimao 2 mjeseca na kraju će oni uzimati 70% od toga.

Ma razumijem, nisam u tom podrucju, al pretpostavljam da udemy ima puno vise publike… Jbga, mogu radit sta hoce i ti ces opet postaviti tutorijal…

2 Likeova

Ako saljes ljude na udemy obavezno onaj ref link da bi dobio normalne provizije, iance oni racunaju kao da su ti oni nasli kupca

Znam, šaljem ljude isključivo na Patreon Šime Bugarija is creating Making a film in Blender, Archviz, After Efects and other | Patreon

1 Like

30%, ako ti ostane, to je ok.
Košta infrastruktura, optika.

Kupujem samo kvalitetne seminare.
Minimalno 20+ sati.
Početne cijene su $ 50-100, ono što mene zanima. Ali čekam popust, pa uzmem za $ 12-20.

$50 bi dao za seminar, više od toga ne.

1 Like

Ma 99% stvari ima nulled :joy::joy: