Uhapsen je clan foruma

Cisto da znate da je uhapsen clan foruma.

mislim da je ovde koristio nick ruin ili Macan, jedan od te dvojice ako nisu isti :smiley:

Ajde evo znamo tko su oni ali tko si ti jbt tek se uclanio u grupu i bamm tema ovakvog naslova?

Ma to je Alen Klica hahaha

1 Like

Meni po postovima od @ruin ne lici da bi to mogao biti on. Sam ruin je u vise navrata tvrdio da je dijeljenje takvog sadrzaja krivicno djelo.

Dragan Bjelogrlic ga prijavio.

1 Like

Nje ga bilo 3 dana, a to se odavno nije desilo…Steta ako je on… @ruin demantuj me :slight_smile:

1 Like

Ocito neki clan koji je vec popio ban na drugom acc. :laughing:

2 Likes

Da i ja sam vidio da ga nije bilo tri dana. I on je iz RS koliko po njegovim pisanjima skontah. Nadam se da nije on zaista u pitanju.

2 Likes

Ja mislim da nema puno istine u ovim clancima.

Moze bit da je priveden na ispitivanje, ovo ostalo su novinari napumpali sigurno.

1 Like

Ima i ovo:

Naslovi su bombasticni i maliciozni, kao da na Balkanu svi samo legalno gledaju serije…
Nadam se da nije on. A i ako jeste, da nece ispasti zrtveni jarac.

1997 godiste…dijete…

1 Like

Da @ruin je iz rs-a, pa nemoguce da sve ove godine niko sa foruma ga nije upoznao i da ne zna kako se zove.

Ima li ko potvrdu? Jbt na kakvom sranju da ga hapse :rofl::rofl:

21 godinu :slight_smile:

1 Like

Ja nisam dok nisam poceo nesto ozbiljnije raditi, ali nekad ti dode u glavu da ljudi zive od placacanja sadrzaja. Sad vec par godina placam Netflix i idem bar 2 puta mjesecno u kino. A pasti na domacim serijama moze samo totalni amater. Da je stavljao bilo sto drugo, ovo se nebi dogodilo (bar ne na Balkanu).

Ja bi radije da pohapse sve one kretene koji rade adsense popup, svake godine mi doslovno ukradu hrpu love.

10 Likes

Jedan manje na forumu, jos nekih 100 komada ostalo :slight_smile:

Ja ga znam od prijasnjeg foruma.

Karma is a bitch. Bye ruin :poop:

Krsenje autorskih prava treba sankcionisati u skladu sa zakonom, konkretno u vezi ovog slučaja treba postovati prezumpciju nevinosti novine odmah “presude” kako njima odgovara, dok presuda ne bude pravosnazna dali je kriv ili ne, ovo ostalo su sve nagadjanja.

Ako je ruin, biti će ironično, jer sam mu nedavno rekao kako nije ok krasti tuđa prava :D.

2 Likes

Mediji su jedno veliko zlo. Neznaju sto bi pisali i jedva cekaju na sto bi bacili drkicu. Ovak nesto nebi trebalo biti u javnosti. Ako je covjek radio mimo zakona neka snosi posljedice. Al nije ubio da bi mediji digli toliku prasinu i sve objavili.
Sudstvo vise nije isto kad je predmet javan. I oni gledaju na svoju guzicu da je ne opeku.
Na neki nacin cijeli net je plagijat. I ja sam prepisivao tekstove iz knjiga sto nije legano i moralno, al nisam kriminalac. Pre napuhana prica…

1 Like

Zao mi je ako je to fakat ruin, nadam se da nije.

Naravno da nije ok krasti tuđa prava.
Trebalo bi realno kazniti osobu koja je zarađivala novac tako da osteti drugu osobu. A to cesto bude da se osteti netko drugi za 10-20 i vise puta veci iznos nego sto osoba u prekrsaju zarađuje.

Programirao sam vise puta mi je ukraden kod i koristen i dijeljen besplatno, a pojedinci su preprodavali u pola cijene. To nije bilo lijepo.

Da sam ih mogao natjerati da odgovaraju napravio bi to.

Ako je ruin fakat dio ove price nadam se da ce proci s opomenom i nastaviti biznis webom mozda drugacije vrste.

3 Likes

Ovo je dokaz svima koji su vlasnici stranica za ilegalni streaming filmova, serija i koji misle da mogu proci nekaznjeno ako su u BiH, RS itd sigurna lokacija ne postoji, jednostavno ovo ne treba raditi. U clancima se spominje kako je napravio stetu 400-500h eura a na koji nacin su uopste dosli do tih brojeva i zalosno je sto on nije zaradio ni 10% od ovog pa da barem zna za sta ce lezati odlezati godinu-dvije i platiti kaznu, ko god sa foruma da je u pitanju zao mi je momka ali vidim po godistu mlad je ovo ce mu sigurno biti zivotna lekcija. Toliko je legalnih poslova na Internetu kod god hoce moze sigurno naci nesto da radi i da mirno spava.

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey