Ulazak na stranicu pocetna kategorija

evo gledam nesto i pod tools -> reading pise mi Front page displays: Your latest posts

Kako sam odvojio da mi u npr kategoriju SIGURNOST objavljuje samo SIGURNOST postove a ne i postove sa drugih kategorija dobio sam taj problem…

Kako da mi kategorija SIGURNOST bude pokazana kad se ulazi na stranicu?

moze li mi itko na ovo odgovoriti molim vas…mogu napraviti redirect ali opet to nije to…

Evo obradio sam dodatak za tebe :slight_smile: Možeš pročitati ovdje:

http://www.wordpress.e-ucimo.com/

Slobodno ostavi komentar, kritiku, želju za novim člankom itd. Ne grizem :stuck_out_tongue:

svaka cast na clanku ali meni stvarno neradi bas sam isao po tim uputama

edit: sad tek vidim kada idem na svoj site ww.xxx.com pise mi malo povise Other Recent Posts
edit: ako u tehem setting stavim da mi ne prikazuje Other Recent Posts onda mi je bijelo znaci nema ga.

Hmm znači javlja se neki konflikt između teme i plugin-a. Da li možeš koristiti neku drugu temu? Meni normalno radi dodatak na temama koje koristim.

da ali kad se ulazilo na stranicu meni je pocetna kategorija bila SIGURNOST,a u tu kategoriju si bili postovi i od drugih kategorija sto mi je bilo glupo pa sam stavio da svaka kategorija prikazuje svoje postove,sada ako promjenim temu jeli to garantira da ce mi taj plugin raditi jer opet moram sve nanovo mjenjati

Pa lako testiraš, samo stavi neku drugu temu i podesi dodatak pa vidi dal funkcionira.

hoce li mi ostati oni fajlovi sacuvani od teme sto sam ja rucno mjenjao kad budem vracao nazad?

Da, naravno.

radi ali sad je opet potrebno naci temu i mjenjat nekoliko stvari koje nemam pojma

Slobodno pitaj kad zapneš :slight_smile:

Otvoriti ću uskoro sekciju sa pitanjima na stranici.

aj javim se kad nadem dobru temu

neznam sto se dogodilo ali evo sada radi na onoj temi koju sam imao

Odlično, drago mi je :slight_smile: