Unajmite developere

Znate li koji dobar site, po mogucnosti s podrucja balkana, na kojem se mogu nuditi usluge programiranja? Strani freelance siteovi su ok, ali mozda da je nesto dugotrajnije, pa da se povezemo s nekim i imamo konkretnu suradnju.

http://www.freelance.hr/

Slabo gore ima nesto, ako se i pojavi vecinom su samo procjene koliko bi nesto kostalo…

Probaj po formu onda, ako se radi o manjem poslu mozda ti ja mogu pomoci jer trenutno ne stignem raditi na nicem vecem…

Mislim da sam se mozda ja krivo izrazio, mi smo tim koji trazi sitne ili part-time poslove :slight_smile: , a ne suprotno :wink:

U tom slucaju neznam zasto zelis na domace trziste, dugotrajnija suranja je moguce i sa klijetima iz bogatijih zemalja tipka skantinavija ili amerika a da ne pricam kolko vise placaju Web development usluge…

Nemora biti domaca da, ali bilo bi mozda lakse ostvariti takvu suradnju, mozda se i osobno naci s ekipom pa povremeno dogovoriti neki poslic. Imas kakvu ideju za vanjske suradnike?

Ti si jedini lik koji bi volio raditi sa domacom klijentelom, ja ih zaobilazim u sirokom luku.

Sta se imas osobno nalaziti, nisi emotivno vezan za njih, imas Skype i to je i vise nego dovoljno.

Posjeti Elance odnosno UpWork i radi sa stranim trzistim.Osim sto bolje placaju, raditi ces ono za sto si unajmljen, a ne ispunjavati tudje prohtjeve.

1 Like

Ma nije da ih preferiram samo sam pitao ako tko zna nekoga/nesto da trazi developere. Naravno elance, odesk i drugi servisi su ok.

Odesk vise ne postoji, a Elance je pred gasenjem .Jedini razlog zasto bi neko trazio saradnju sa nasim firmama je to, da ne zna uopste engleski. U tom slucaju zaista je najbolje da pronadjes IT firmu preko oglasa , bas je velika ponuda poslova.Ili da ih zoves redom i da ponudis svoje usluge , i da ides na posao. Ako ti to ne odgovara, onda mozes da im ponudis da radis od kuce. Znaci uzmes listing firmi i redom ih kontaktiras.

Stvar je u tome da smo mi svi developeri koji vec imaju stalan i ok placen posao, ali ostane viska vremena i spremni smo part time developati za nekoga. Engleski/njemacki nije problem ;).

Na upworku imas milion oglasa gde traze developere 10-20h nedeljno, i to na duze vreme. Ako bas volis uzivo da popricas sa sefom, onda posalji svim domacim firmama email ( jos bolje telefonski razgovor a najbolje licno) sa svojim vestinama, sigurno ces naci neku firmu kojoj trebas.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey