Upit o PayPalu i AlertPayu

Jeli virtualne banke iz naslova kod sjedanja virtualnog novca na račun šalju dojavu na e-mail ili treba sam provjeravati stanje?

Pay Pal salje obavijest na mail :doki: , za alert pay neznam odavno sam prestao koristit ga :hmmmmmm:

Hvala prijatelju na odgovoru. I ja san Bodulac ko i ti, al živin u Šibeniku.

Kod PayPala ti novac može samo odlepršati, nikako sjesti. To je problem…

[quote=“sony”]Kod PayPala ti novac može samo odlepršati, nikako sjesti. To je problem…[/quote] :slight_smile: Mislija san staviti samo ovog smješka al se sustav buni da je poruka prekratka pa pišem ovo da bude duže. :slight_smile:

Svi salju na mail, MB mogu potvrditi :).

Kako kome :smiley:

Salje i pp i ap obavjestenja.
Ako ces koristiti paypal svu lovu koju dobijes odmah trosi jer mene su zeznuli jednom kad sam skupljao za PC i blokirali mi $800.
Za alertpay se nebrini tamo sam imao i po $1000 na neverifikovanom akauntu i sve je bilo ok.

[quote=“tzman”]Salje i pp i ap obavjestenja.
Ako ces koristiti paypal svu lovu koju dobijes odmah trosi jer mene su zeznuli jednom kad sam skupljao za PC i blokirali mi $800.
Za alertpay se nebrini tamo sam imao i po $1000 na neverifikovanom akauntu i sve je bilo ok.[/quote]

Hvala na korisnim informacijama.

Za alertpay se nebrini tamo sam imao i po $1000 na neverifikovanom akauntu i sve je bilo ok.[/quote]

Jesi uspio dignut na kraju te novce ?:neznam:

Šta je ustvari neverifikovani račun, jer skoro sam otvorio akaunt na PayPalu, stigo mi je e mail da treba da verifikujem račun, sad ako sam dobro svatio, traži mi broj nekakve kartice , šta to ustvari znači, odnosno šta ja treba da uradim.

Pitanja vezana uz AlertPay:

• Koja je razlika između verificiranog i neverificiranog accounta? (osim naravno toga da je jedan verificiran)
  • Zašto moram proć čak 4 glupa koraka kako bi ga verificirao? (jedan korak je da moram napravit uplatu prek pošte/banke, drugi korak isplatu prek čeka, ne viidm smisao?!)
  • Koliko je siguran AlertPay za korištenje? (koliko je ‘lako’ nekom haknut account)
  • Pretpostavljam da Starter account ne uzima postotak kod transakcija? (ili griješim?

Nadam se da neko to koristi, i da će mi znat odgovorit na ta pitanja.

Pitanje u vezi s PayPalom:

Kad ja nekom šaljem pare, jel on vidi moje ime prezime i to, ili samo e-mail?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja