Upit o zaradi na Instant Articles?

Ja zakazujem linkove uvijek za 7-10 dana unaprijed, slike za mjesec dana, ne vidim tu problem. Nebitno da li zakazuješ objave preko FB ili neke aplikacije za zakazivanje…

1 Like

Nisu problem? Zašto ne? Evo ti jedan primjer pa reci jel naslov problematičan ili nije…
Imala je samo limun i vodu, nevjerojatno je ono što je učinila!!! [FOTO] [VIDEO]” za tekst “Kako napraviti limunadu”

@flex iznad sam napisao, meni je bio manji reach ako bi schedulao preko facebooka za više dana, provjereno na 2 stranice, jednoj od 200k+ lajkova i na drugoj od 5k… Reach je redovito bio manji kad bi bilo više postova u schleduleu na fb i povećavao se kad bi bilo manje postova, sad kad postam preko stranice za schedulanje mi svako malo neki post ima 100+ shareova, reach 50k…

Sta je tu problem? Problem bi bio da je dodala i secer :joy:

To nešto ovako :smiley:

Nažalost nema posjete bez klikbejta. I ja sam ga prije mrzio. Kad sam vidio u to vrijeme da umjesto 30k mogu imati 100k dnevnih pregleda, računica je bila jasna…

Što se tiče ovog za manji doseg objava to može biti do mnogo faktora al definitivno nema veze sa tim da li se objave zakazuju ili ne… Ja zakazujem objave od 2012-te i nikad nije bilo apsolutno nikakve razlike. Sve je do članka…

E upravo tako :rofl:

Znam da ima puno faktora, ali bi svaki put kad bi natovario hrpu postova naglo pao reach… Probao par puta i “reciklirati” postove, bolji reach su imali kad nije bilo puno postova u fb schedule, na većoj stranici postam linkove, na manjoj samo slike i isto se događalo na obje, a ovo mi je logičnije objašnjenje, nego to da se publika s 2 različite strane svijeta isto ponaša…

Ljudi kako kod vas stoji FB IA ? Kod mene katastrofa!!! 5 puta slabije nego prosle godine u ovo vreme

Kod mene je super :slight_smile:

Ali sada jedino problem sto ce izgleda kasniti s isplatama… jel ti i dalje na cekanju isplata od proslog mjeseca?

Kad si poceo da radis sa FB IA? Isplata ide redovno svakog meseca, i ne vodim racuna kojim danima stize, uvek stigne :slight_smile:

Realno nemate pojma vidim da se noobovi teski, nego da vas pitam jel se jos kome desava ovo sto i meni fb je usrao reach totalno vec 10 dana 1000% losije bey obyira sto je ia imam 2 miliona ljudi vecinom aktivine stranice i nemogu da sakupim 8 9k dnevno posete i ako sam pre 10 dana imao po 90 100k dnevno

Ps kavio sam 7 9 domena to sto sa reklamam sto bez cak i novu sam kupio cisto da probam postovao sam sa raylicitih profila znaci sve mogucnosti su iscrpljene, mene zanima da li od vas noobova ima neko da ima slican problem

Mozda razredna tvoja zna? Mada po nacinu pisanja se dvoumim da li je razredna ili uciteljica… Napises ovako nesto i ocekujes da ce neko nesto da ti odgovori?
Sta je sa ovim ljudima danas? Gde je nestala kultura, vaspitanje? Uce li vas nesto kuci kako se razgovara sa ljudima ili ste svi asocijalni?

8 Likeova

Ma je*o ti moju razrednu. Bitno je da 99% vas ovde nema apsolutno pojma o ovome poslu, pa nabadate gluposti.Nego de ti meni reci kakav ti je reach ovih dana ?

1 Like

što postavljaš pitanje ako nemamo pojma o poslu?

1 Like

Decko pitam vas jer imate stranice na fb, imati i znati dva razlicita pojma.

semsudine, ti si ovdje pravi NOOB :smiley:

Moguce ali naspram vas dr nauka!

Svuda je smanjen rič, verovatno nešto rade… U Srbiji je baš, baš svima katastrofa

Pritom je cela početna strana u rasulu, pojavljuje se vesti od pre 10 dana

Da nije bitno da li kacim 20 ili 1 link poseta uopste ne ide gore i rade clanci stari ovi novi skroz slabo i to vec traje 10 dana znaci 10 puta losiji ric. Na skoro 2 m ljudi ubija me vidjeti losu posetu.

Kod svakoga je preloše, najveći portali se žale da su zapali u probleme zadnjih 20 dana