Upit o zaradi na Instant Articles?

Nice, hvala ti… :slight_smile:

2 Likeova

Facebook mi kod prijave na IA nudi sve stranice osim najbolje…razlog?

Da je već prijavljena :smiley:

1 Like

Pozdrav, jedan mal problemi mi se dešava sa IA, na Wordpressu mi piše da će ovaj post biti prebačen u IA, kada link podijelim na Fb i testiram sa mobitela otvori mi običnu verziju, bez IA. Dali je neko imao isti problem, stvarno sam skoro sve probao uraditi ali opet isto, nekad prebaci u IA članak a nekad ne. :confused:

1 Like

Ja sam imao sličan problem i ono što sam ja uradio je sljedeće, prvo sam uključio na jedan dan onu opciju da tekstove automatski pretvara u IA clanke, nakon tog dana sam ugasio tu opciju i svi članci mi idu sad kao IA…nezz kakve to ima veze ali radi…barem meni :smiley:

2 Likeova

Meni npr sa telefona uopste ne otvara IA clanke, mislim na moj tel ne znam zasto, ali ono sto je bitno korisnicima otvara. Tako da je mozda i kod tebe taj problem.

2 Likeova

Pitanje jošjedno, isplati li se počinjati sa stranicom od 30 k vecinom europa? Reach na slikama zna biti po 5-6k, a na neke slike oko 1 k ako nisu bas zanimljive. Ili da pumpam stranicu do više lajkova oa onda krenem?

1 Like

Premali je to reach za neku zaradu. Ja bi jos pumpao stranicu, a ti svakako mozes da pocnes da ih navikavas na clanke, po 2-3 dnevno cisto da se uce da klikcu :slight_smile:

1 Like

Jel tko pokusavao skupljat ljude sa live videima? ono za glasanje, npr ovako

Danas sam gledao po naslovnici i izbaci mi sponzorirani post od hrvatskog telekoma, boostali su live video i napravili kao glasaj za mobitel koji ce biti na popustu. Nije mi jasno kako su uspjeli to napraviti jer Facebook ne dozvoljava reklamiranje live videa, samo nakon sto zavrsi se moze. ima tko kakve informacije vezano za to?

1 Like

Druze volio bih znati kakve to veze ima sa IA? Plus o tome imaš jednu veliku veliku temu, gdje smo romane pisali…

1 Like

Pa posto je svima ovdje u cilju izgradnja fb stranica a da bez veze ne otvaram drugu temu sam odlucio tu pitati.

1 Like

Zasto od pre nekoliko sati se ne prikazuje stistika zarade na audience network, mozda je neki bug?
Oglasi se i dalje prikazuju ali nema statistike od zarade

Isto i kod mene, prazno. Neki bug imaju, cesto se desava. Opusteno.

Isto i kod mene…

Pozdrav.Evo ovako IA je jedno vrijeme radio normalno a sad je ovo doslo pa ako ko moze pomoci bio bi zahvalan.

Radi se o privremenom problemu.

1 Like

Znaci to je do njih? Uglavnom samo ce doci na svoje bez da se ista mora raditi?

Da, tako je vjerojatno svima trenutno, zna se dogoditi. Pricekaj do sutra.

1 Like

Pisali smo o tome, pogledati iznad. :blush:
@Kornic prati malo Forum umjesto što moraš svaki dan otvoriti nekoliko tema, bespotrebno. :o:

Inace ona stranica koju prodajes je “rodjakova” , vidis li ti ovo @c3po? Fin neki momak ovaj Kornic…

1 Like