Upit o zaradi na Instant Articles?

Haj na facebook me dodaj pa da ti posaljems screen sto je slao a i @c3po ako hoces da me provjeris slobodno mozes poslat cu ti sve nije problem, a jeronimo da je to moje sta mislis da bi ja pisao trazim stranice po 30-50eura itd da vec imam to toliko.Eto sad a na slici skontaj da sam uzeo screen slike iz chata :slight_smile: i @c3po izvini nisam vidio to jer je bas previse a ovo mu je bilo hitno jer rodjak radi od 9 do 9 pa covjek nema toliko bas vremena mogu ti poslati slike chata sto smo maloprije pisali,Hvala, Pozz

Još mi samo fali “rođaka” gledati i u PP-u. Ništa to. :blush:
Nemojmo dalje u offtopic, hvala. :o:

objavio je slike iz razgovora sa onim erwinom … uskip je njegov …

1 Like

E pa pitaj ervina ciji je uskip jel njegov ili od nekog drugog lika a ne znam ako ne mislite pomoci zasto se javljate ikako

nisi poslo racun rodjo

Da li je kome se otkočilo? Kod mene je i jutros još uvijek onaj bug…

pozdrav drustvo od sinoc imam problem ne mogu vidjei zaradu uglavnom na stranici sve radi ali mi ne ocitava zaradu dali neko ima mozda slican problem?

I kod mene je isto,skini sebi app za mob
Bolje radi i sve

mozes mi reci koju app da skinem za mob?

Audience network idi na trg play ili app store i skini sebi

Trazit ce samo kod placements

hvala nasao sam sad je ok na mob mislio sam da sam nesto zeznuo

@Joldic_Production hvala ti, a de mi reci koju si instalirao, ja sam ovu fan revenue dosta dobro radi, izgled me podsjeća na adsense, a vidim ima ispod još jedna neki bosanac je napravio…Ibrahim Susic…da li je neko njegovu app instalirao?

U mene je IOS pa sam skinuo Fan Ads.

Ali dobra je i ta sto si skinuo

Imate li pad reacha juce u danas?

Pa sto im je ovo sve popadalo, radi li vam login preko FB-a na stranicama?

Meni sad sve radi odlicno

Da sad se opet sve vratilo u normalu…

Imam problem sa postavljanjem Logo-a u IA. Jel netko zna koje dimenzije moraju biti za onaj black i white?

Hvala

Zna netko kako cesto se apdejtaju revenue statistike za IA audience network?
Koliko ja vidim to je totalno random, nekad za 10 minuta, a nekad za 4 sata.

Btw, ova FAN revenue aplikacija za mobitele je prestala raditi.
Steta, bila je puno pregledanija od ovog fejs sucelja.