Upit o zaradi na Instant Articles?

Nastavi naravno…Ucitat ce se… a zasto i ne kombinujes adsense ne kuzin? Kod mene dosta ih ulazi preko desktop verzije ili preko browsera na mob. Pa onda bolje da ne propada :wink:

Kombinujem naravno, bice sve ekstra, ucitace nadam se, samo im je ova kontrolna tabla mnogo losa. Ipak su profesionalci da bi im tako lose radila

Hahaaha, neznam sad da li je moguce poslat na pregled sve mi je otvoreno ali nisam povezao aplikaciju nikakvu s stranicom… U onom Instant articles pluginu ya wordpress ne dodje mi nista za aktivaciju, samo sam page ID upisao…

Ja kad sam neku noc pravia automatski mi je otvorilo novi app, kod neke stavke sad ne znan napamet di tocno… jest da san prije toga na nekoj drugoj stimao payout.

I meni je tu app i napravio sam, no jesi li upisivao na wordpress pluginu instant articles kod te aplikacija i onu sifru skrivenu, meni to nista ne otvara da moram aktivirat taj plugin nego mi samo trayi ID stranice

Da ID od page-a ubaci

Jesam, samo jo[ jedno pitanje, ja clanke koje sam sada povezao web stranicu s ovom Facebook stranicom, mogu shareati i na drugim svojim Facebook stranicama ili

1 Like

Mozes sad ne znan da li se to 100% smije i ja san to procita od @Jeronimo034 …ja licno sharejuem sad ne znan :smiley:

1 Like

Smijes naravno, kao i sto normalne linkove smijes…

1 Like

bok,

daj mi recite kakvu tematiku objavljujete ?

klasičan news portal ili nešto drugo ?

i koliko reklama ste postavili kod IA ?

hvala

Ja news a reklame mi postavlja automatski njihov plugin, sto vise teksta vise reklama.

Primetio sam da uglavnom kod svih, mala je razlika izmedju obracunatog (requesta i filled) i impresija. Ispada da su impresije neznatno manje. A kod mene primer, od 90 000 requestsa i filleda ima 56 000 impresija. Je l zna neko ko duze radi da mi objasni do cega je to i da li ce da se popravi to? Odobreno mi je pre 3 dana i odmah sam krenuo da radim. Da nije to one kalibracije nesto?

Kakva je situacija kod vas zadnjih dana, kod mene ocajna , kada sam tek poceo koristit IA (koristim skoro mjesec) eCPM 1,9-2.2 ali zadnjih dana je otislo u tacku. Dnevna posjeta je oko 20 K gdje jedva izvucem nekih 10 dolara . Clanci su svaki 750+ rijeci, sazdrzajni , nije zuta stampa i gluposti … ne znam u cemu je caka

1 Like

Takodjer… ista prica…

Pa niste valjda mislili da onakav cpm ostati haha, banditi su samo navukli ljude. Sad ce da se igra po njihovim pravilima ili se vracaj na adsense :slight_smile:

Ako cemo tako razmisljati pa bolje je i ovo nego adsense s obzirom kakva je posjeta (trash) :smiley:
Na adsensu znam imati 50k posjete a zarada 10ak €

Jeste sad zdenga…ali kroz jos koji dan ces imati jednak omjer…

Pa ako je jednak zasto onda da se vracam adsensu :smiley:

Primjer …je jedank a uzimajuci u obzir njihovu politiku tesko da ce biti tako…I ja ih korisitm ali mi je jos dobar CPm jer je nanovo…

Ja sto vise posjete imam, to manje zaradim, samo radim IA , 70% mobilni uređaju 30% deskop posjeta , to manje zaradim na nekih 30K 16$ , kad imam 15K zaradim 10-12$, nikako mi nema logike(znam da zavisi odakle je klik , domaca je publika, na kakvu reklamu klikne, al ovo do jutros na 16 klikova da imam ovako ocajnu zaradu, ne znam ) Radim 2 max 3 clanka dnevno …