Upit o zaradi na Instant Articles?

Au, ti imas mnogo stranica i mnogo linkova objavljujes, zato i ove dobre cifre :slight_smile:

Kakva faca je ovaj FB, pre nisam se nesto smarao sa objave na FB, ali onako sam testirao i ne retko dosigao sam 300 do 500 posete real time. Kad sam instalirao FB instant article jedva stizem do 50 posete real time. Drugo interesantno pre sam imao 80% mobilni traffic a 20 % desktop , sad je obrnuto. Drugo sto je ok je da reach na pages je zaista ok, imam skoro 2 k reach na article od 4 k fanova.
Interesira me vase misljenje isplati se li da radim na bustanje na like campaign ili boost na neke clanci. Imam iskustva od dizanje fb pages, ali se mislim dali se isplati da se radi ovo, kad vidim kakve sve promene ne prave od danu u dan. Inace probao sam sve, najdobre statije, od grcke, srbije, hrvatske prevodim, ma nista ne pomaze koliko bio dobar koliko bio los FB nema nikakav kriterijum. Zaista strasno se ponasa. Bar da objavi pravila pa da se drzimo do njih, ali kod njih sve moze i sve nemoze zaista je haos danas FB.
Inace kako placa je vfh, za Makedonsku publiku dobijem 70 centiza 3 klika, ali sa posete sam katastrofa!

Ovde nema ko da odgovori :frowning:

Imam ja :smiley:
To je zato sto nisi analitiku ubacio lijepo :smiley:
DA bi na GA (google analytics) vidio realtime tj da bi se IA posjeta uračunala moras imati stari kod od GA i ubaciti ga tamo u IA Plugin

Pozdrav Jeronimo evo ja sam dosao do 4 koraka i ne znam gdje da upisem ovaj app id i app secret, znam ih pronaci ali ne znam gdje upisati jer na ovom portalu je vec koristen IA ali sa drugom fb page pa sad kako bi to restartovao da koristim s novom Hvala

Da li ima neko video da je pravio IA po njemu da mi posalje.Pozz,Hvala

HVALA :wink: (20 karakterčića)

Hvala ali i dalje imam problema : This post was transformed into an Instant Article with some warnings [Learn more | Transformer rule configuration | Toggle debug information]

No rules defined for

in the context of InstantArticle
No rules defined for
in the context of InstantArticle

Jesi li postavio da su ti postovi public? Proveri jesi li sve odradio kao na videu i u upustvu što je Jeronimo034 dao.

Jesam ali opet imam neke probleme, citav dan se mucim pogledao sam i pored toga videa al nista, hocu da poludim uvijek nesto sere

Pozdrav. Na 2 fb pagea i 2 portala sam probao napraviti IA ali imaju neki problemi. Na clancima tj kad otvorim clanak dodje mi ovo kao na prvoj slici , a kad otvorim publishing tools na fb page dolazi mi ovo na drugoj slici i kad prislonim miš pise mi : Empty Articles you have one or more articles without any content. Pa ako neko zna da mi pomogne pozz. Hvala

Uradi update u editu svakog članka posebno, pa onda postavi da ti budu public. Imaš to u TUT na YT.

1 Like

Imaš tagova koji nisu dozvoljeni. Onda mozes 5 br tagova koristiti kao i bold

1 Like

@start77 @Zdenga Hvala vam ali ipak nije bio to problem.Uglavnom rijesio sam to na drugi nacin ali kako god hvala vam jer se se jedini ovdje ponudili i nesto pomogli.pOZZ

1 Like

Najvaznije je kad pravis clanke da radis u textu, a ne u visualu, i da odvajas paragrafe lepo da ima gde da se smesti reklama

Upravo tako samo sam kopirao iz visuala i obrisem u visualu i kopiram i text i problem rijesen

Poozdrav raja moze li neko da mi pomogne od jutros mi ne ucitava IA clanke na mob i zarada je stala koji je razlog tome?

idi u Settings FB stranice pa Instant Articles, možda tamo nađeš odgovor na pitanje.

hvala nasao sam problem

Posle koliko se prikazuju reklame? Podesio sam ih danas ali nema ih jos uvek?!