Upit o zaradi na Instant Articles?

Popio golf i treba tankati :smile:
Da vozi Tesla dobio bi ti isplatu 100%

2 Likeova

Pise Pendig sad da li ce obracunati kasnije?

Ma kakvi, mora da je i zimske gume stavio na golfa, pa u skripcu sa lovom.

Kad bude isplata bit ce paid mozda opet nisam siguran 100% jer se zna desiti Mark uzme sebi kupi čarape :smiley:

Znaci trebalo bi sve obracunati?

Druze stajat’ ce ti pending sve dok ne bude isplata. Nece zajebat’ ne brini. Kad dosegneš prag za isplatu isplatit ce …

Jel ko od vas uradio update Audience Network-a na onaj novi Monetization Manager !??

Promovirate li svoje članke zbog veće zarade na IA? Je li uspio netko pronaći formulu da mu zarada od IA barem pokriva utrošeno na promociju?

Ili je Cukenberg onemogućio stvaranje začaranog kruga?

Drug, da li si rijesio taj problem jer i meni je danas isto, prvo mi nije ucitavalo pa onda ucita i sad nece, isto tako stoji.pozz

Nisam pronašao gore u temi nigdje pa da pitam. Da li se dobija ban ako su tekstovi kopirani sa drugog sajta?

99% ljudi kopira i radi sve super. Neka javi neko ako je imao problema sa tim

ja sam dobio ban jer me je neko konstatntno prijavljivao

Dobio si ban jer si krsio pravila.

Evo posle desetak dana od pocetka rada, sa 7 linka dnevno na desetak stranica. Ukupno oko 500 000 ljudi. Uglavnom ex yu. 15% zapadna evropa, gasterbajteri.
Vidim drugima su bolje cifre, samo ne znam na koju foru?
Ako neko zna kako da poboljsam zaradu neka pise.

Malo imas ulazaka, sto znaci da ono sto objavljujes i nije toliko zanimljivo tvojoj publici. Pokusaj se vise posvetiti sadrzaju i istrazivanju sto ti najbolje prolazi. I sam imam slican problem, iako je reach poprilicno ok.

Ok ti je ecpm za nase podrucje. I meni ide na mnogo vecu posetu isto tako 1.6-2.2, sto je zadovoljavajuce

Poz ljud moze pomoc kada hocu payment da napravim
ne prihvaca mi ni bank acc ni paypal

Drugar je otvorio instant, krenuo da radi, postavljao neke ok vesti, bolje nego sto ja radim vec mesec dana :smiley: i radio tako dan i po, i ukinuta mu je monetizacija.

Screenshot_11

Da li propadaju zaradjene pare i da li je ovo ograniceno ili trajno?
Da li je imao neko iskustva sa ovim? Jer nikakvo obavestenje ne pise zbog ce se ovo desilo

Lijep pozdrav za sve prije svega i sretni blagdani koji nadolaze.

Zadnji dan 18.12 , mislim da bi trebao danas dobiti prvu isplatu od Instant Articles objekta.
Ali nekako svaka misao na to ide u smjeru da nisam nesto uradio kako treba u vezi nacina na koji sam izabrao isplatu.
15.12 sam dobio na mail Payment Remittance u kojem je navedeno kako je moja zarada na putu.
Ja sam klijent Raiffeisen banke , racun za inostrana placanja , Internet bankarstvo i uvjek imam pristup svom raspolozivom stanju, no jos ne vidim nikakav update.
Da li postoji neko od vas ko je u istoj sceni.
I da , najcudnije kod nacina za isplatu koji sam odabrao , nisam dodavao svoj broj kartice.
samo podatke o sebi , prebivalistu , jmbg , swift i bic i ime banke.
Da li je jos neko na ovakav nacin to odradio ? :slight_smile: , hvala na vremenu

Dobro si uradio sve ne brini bit ce do 23eg i ako bi mogao promjeniti avatar skoro je isti kao moj a novi si na forumu kako vidim. Dobrodosao :slight_smile:

1 Like