Upit o zaradi na Instant Articles?

Zaboravio sam do bankomata otici, sta znam ako ne prebace mi u wallet onda bude kroz dan-dva , tako je do sad bilo dok sam vrsio prodaju preko paypal, ili neku transakciju, obicno zbog nasih brzih bankarskih sistema zna potrajat par dana (odnosi se na Bosnu) ugl kad tad biti ce nece ti niko ga ukrasti :smiley:

prebaci se u sparkasse

NIsmo se razumjeli, pitam bude li novac odmah na Paypalu slobodan ili ide na pending kao kod prodaje na ebayu i primanja novca od nn lica?

Najbliza je cca 50-60 km od mene sparkasse banka

Izgleda da mi je prebacilo na paypal balance, cista glupost , mislim da do prvog necu moci raspolagati novcem .

pa mozes withdraw bilo kada, platis 5$ i eto

Znam da mogu ali nisam bas siguran da je 5 dolara na svaki iznos , malo mi je glupo paypal banace je napravljen iz nekih sigurnosnih razloga kada nesto prodajes, u slucaju da se nesto desi bla bla , a ovdje ja prodajem prostor Marku na svojoj stranici, ne prodajem majice, odjecu obucu preko ebay pa ako ja zajebem nekoga da imaju pokrice , tako da ne vidim razlog zbog cega tamo prebacuju, bit ce da cu prebaciti na devizni , zasto bi placao dzaba tih 5$…

hahahaha…a banka ce ti besplatno to odraditi?

Na svaki iznos ti je 5$ povlacenje…

Ocito ne koristis cesto paypal, svakog prvog u mjesecu bez proviziije ti prebacuju taj iznos na raspolaganje ako je u pitanju PRODAJA ili bilo koja druga usluga

edit: a banka ce ti svakako uzeti proviziju na prebacivanju valuta, prodat ce ti dolar po kupovnom kursu

drug ocito se ne razumijemo

BILO STA sto ti stoji na PAYPAL BALANCEU dakle samo je cifra BITNA prelazi svakog prvog bez naknade na karticu tj. racun

pored toga, u svakom momentu mozes zatraziti withdraw tj. isplatu na svoju karticu tj. racun uz naknadu od 5$ bilo da je u pitanju cifra od 25$ ili od 500$

a kontam ako povlacis 500$ nece ti biti problem da platis 5$ da dobijes odmah pare, sta znam

1 Like

Jel dobio ko isplatu na paypal? Prije nekih tjedan dana stavio paypal za isplatu i pisalo je da ce kasnit 10 dana zbog promjene podataka, od jucer stoji “paid” a pare nisu sjele… Jel to tak treba bit ili?

I ja sam prije 15tak dana promijenio na paypal, samo što kod mene još uvije piše pending :smiley:

Bio je odgovor za cupomakarska il kako vec glasi nick, kreno sam povuci ali treba 7 dana u prosjeku da prebace, tako da svakako ce za 10 dana iduci mjesec , sacekat cu, ne gori mi pod nogama, vec taj racun koristim za placanje hostinga, fb promocija i ostalog , a mrzim cekati u bankama u redu …

1 Like

Upravo o tome i pricamo, citaj gore, kad uđes na paypal ako ti pise +xxx $ facbook onda su ti pare legle, i imas lijevo odma pored prve stransakcije pise paypal balance i treba ti tu biti prikazan taj iznos, kao sto ruin rece u svakom momentu mozes windraw pare , fee je 5$ ili cekati 1. u narednom mjesecu da ti bez provizije prebaci paypal novac na raspolaganje na tvoju bankovnu karticu .

Imam problem sa slikama, naime kad ubacim link na stranicu ne prikazuje se slika, samo tekst.
Da li zna neko u cemu je tu problem?

Instaliraj Yoast SEO, i svaki novi clanak ce da ti ima sliku. A za stare nakon instaliranja idi na facebook debager i par puta refresh odradi i imaces.

Hvala na pomoci, instaliracu

Pozdrav, da li mogu da stavim dve reklame u jedan clanak? Da li to moze biti isti placement ili mora drugi?

Ako su ti pare na rasplaganju, odnosno ako ne moraš čekati mjesec dana da ih povlačiš onda je to OK. U svakom slučaju mislim da je bolja opcija isplata na devizni račun. Skinu ti nešto sitno za proviziju i dižeš pare odmah ako hoćeš.

Postavio sam IE na jednu stranicu,ali posto imam vise manjih stranica reko da postavim i na drugoj ali sada rss feed sa mog sajta na Production Articles ne “sinhronizuje” postove dali neko zna kako postaviti IA na dvije ili vise stranica a sa istim sajtom(jer isto tako sam probao i sa WP pluginom za IE ali ne prepoznaje url kada kliknem claim url ako stavim dva ID pagova u polje page id)?