Upit o zaradi na Instant Articles?

Zasto bi postavljao isti sajt na vise stranica? Jednostavno deli linkove samo i tjt. Nema potrebe za time, a ne znam ni da li je moguce.

Mislis kada bi podijelio link da bi IA bio ukljuces automatski nema veze sto nisam ukljucio IA na toj stranici?

Naravno. I ako ga na grupe podelis bice IA clanak.

Da da,u pravu si drug,stavio sam na drugu stranicu i vidio na mobu,pokazuje instant articles logo.

Znam da sam u pravu :smiley:

Fazon u mom slucaju je bio sto je provizija 5$, a prebacivanje je oko 7 dana , 23. bi podnio zahtjev tako da 24 sata mi nikakvu ulogu ne igraju, isplatit ce mi iduce godine :smiley:

Pozdrav. Zanima me da li mogu na 2 stranice napraviti IA iako jedna nije moja nego sam editor a druga je moja, pa sad me zanima ako stavim isti payout racun i ista im je niša samo razliciti website i fb page, zanima me da li cu dobiti kakav ban ili neki prekrsaj nesto.Hvala unaprijed :smiley:

@Kornic,koliko se ja razumjem napravis na toj kojoj si admin i IA ce funkcionisati na obe stranice(mada mozes napraviti i na toj sto si Editor).
Kada napravis IA na jednoj stranici on funcionise na svakoj stranici samo treba user posjetiti preko moba stranicu,neka me neko ispravi ako grijesim.

@Jeronimo034 updatovao sam postove(RSS feed) imam ih oko 8 000 ali nisu svi jos uvijek “Live” na IA,postoji li neko drugo rjesenje da ih brze prebacim na IA?

Da razumijem to ali ja bi novi portal i novu fb stranicu da nema veze s tim i isplatu isto novu aplikaciju developer, i tako da mi ide isplata na istu karticu nema li veze ako imam aktivirana 2 IA i 2 portala i 2 isplate na istu karticu, nema li to veze tj da li je zabranjeno?

Nema logickog razloga da bude zabranjeno dapace fejsu to odgovara,ali ovo je napamet odgovor na tvoje pitanje.Tako da bi bilo bolje da odgovori neko go ima direktnog iskustva.

1 Like

Bojim se da ces morati rucno. Za svaki clanak ti na kraju pise sta je problem zasto ne moze da ga prebaci u IA.

Za vecinu clanaka mi pisi da su prebaceni u IA(ako mislis za wordpress na kraju posta)? ali mi samo 250 artikala pokazuje u Production articles,kako da dodam ostale rucno?

A jel mozes da ih obelezis i onda da ides publish?

Mogu ali samo 250 clanaka mi pokuzuje a ja imam 8 000 mozda zato sto sam radio update na 300 clanaka odjednom pa fb nije mogao da pohvata sve preko rss-a?

Mozes i rucno da ih dodas. Ti clanci koji fale dodaj ih.

Kakav vam je eCPM? Meni je zadnja dva dana 0.87 i 0.65 a bilo je od 1.5 do 2.1 zadnjih mesec dana.

To ti je normalno, ne plaćaju oglašivači reklame skupo odmah poslije nove godine tj. Januar bude slab sve do 15… Moraš računati da je i dijaspora ovdje… Tako je i na adaensu uvijek bilo, vratiće se u normalu sve, ne brini…

Pozdrav. Ovako ako ja i jos neki momak imamo ja na svom wp portalu i na fb page a tako i on na svom wp portalu i svojoj fb page instant article aktivirane i sve radi norm. Sad me zanima npr ako bi dijelili stranice tj ako imam ja 3 stranice on 3 e sad ako bi ja na svih 6 ( njegove 3 i moje 3 ) dijelio neki link od wordpress portala npr u 18:00 a on sa svog wordpress portala u 18 i 30.Sad me zanima da li je to neki prekrsaj ili se moze raditi tako.Ruzno sam ovo napisao jer ne znam tacno kako bi se izrazio.Hvala

Ja glasam da se za Kornica uvede na forumu tumac, a i ako ima neka opcija da se automatski dodaje tacka ili zarez, npr po difoltu nakon sto Kornic napise 8 reci da mu se stavi tacka. Stvarno me boli kad procitam ovako nesto.

7 Likeova

Buraz ne da mi se zezati oko toga ako ces pomoci pomozi ako neces ne znam sto se zamaras sa mnom ili samo pokusavas ispasti pametan nezz koji ti je cilj