Upit o zaradi na Instant Articles?

Pisem ovo pa makar dobio ban, jel ti imas uopce koji razred osnovne skole zavrsen?
Ne da ti se zezati oko gramatike? svaki tvoj post koji ima vise od 3 reda teksta moram procitati 5 puta da bih ga shvatio.

Pa kako ce ti neko pomoci, moraju ljudi desifrovati sto ti pitas. Ovo je zagonetka.

lol

Mislio sam da ne moze gore, međutim, evo 2 dana u ovom mjesecu kako radim dno dna, max 0.55 ecpm al sto kazu nadurat ce se i ovo :smiley:

Sto mislite iz kojeg su razloga veliki portali iz BiH ipak ukinuli FB IA…Konkretno kopirao sam neke vijesti od Avaza i Klixa i tako pratio u jednom periodu su imali FB IA, oba portala. Sada nesto gledam, nema nijedan…

Sve normalno postavljeno, povezano ali ovo dolazi odem clanke azuriram i refreshujem tamo na production ali opet isto. Ako mi ko moze pomoci.Hvala

Vjerojatno su vidjeli da im je isplativije.

ECPM prava fantazija za domace, 0.54$ :smiley:
Od oktobra nisam radio domace i juce jedan clanak pustih a ono na 4k impresija 2$ :slight_smile: Ima da se nabrojim para :slight_smile:

Hahahaha, kod mene eCpm sa 6 spao na 1,5 … Tuga i žalost :smiley:

Reklame se postavljaju automatski u IA. Ovisno o duzini clanka ce biti i kolicina reklama.

Zdravo svima,

Novi sam na vašem portalu. Počeo sam koristiti Audience network i imao sam solidnu zaradu u decembru. Sada očekujem prvu uplatu. Naime, imam devizni račun u eurima koji koristim za adsense. Da li će mi moći leci na taj račun uplata od Facebooka obzirom da je u uplata u dolarima. Našao sam na jednom topicu da može u Raiffaisen banci, a kod mene je Unicredit ad Banja Luka. Citav dan pokusavam da dobijem banku na info telefon ali uvijek me stave na cekanje.

Ako imas podatke koje si koristio za AdSense onda imas i za FB - SWIFT, IBAN i slicno - podesi i to je sve sto ce ti trebati - ako ti je devizni racun onda osim eura postoje valjda i druge devize.

Samo ti na deviznom racunu dodje doznaka u dolarima (ako imas sms/net bankarstvo to ti se odmah tamo vidi)

p.s. @c3po nam mozda “prebaci” / obrise temu posto se ovo ponavlja vec 100-ti put :slight_smile:

Moguće je prebaciti u drugu valutu, ali onda se gleda kurs banke.

Ma on ce to “skinuti” s deviznog racuna u KM, kao i eure na neki svoj tekuci racun…

He he, :blush: eto vidiš.
@dzelvis dobrodošao na Forum ali ubuduće koristi tražilicu gore desno i pogledaj malo na već otvorene teme i pitanja. :o:

Bio sam brzi 10 sekundi od tebe :stuck_out_tongue:

Da imam m-bank u Unicredit i prebacim sa deviznog na tekuci. Mislio sam da ce biti problem jer je uplata u dolarima. Ova Unicredit je toliko traljava. Otisao da pitam danas u banku nema pojma ni ona teta sto radi. Zove Banja Luku, ne javljaju se ni njoj. Da li je jos ko ovdje primao uplatu u ovoj banci ?

Dobro danas ti neće odgovoriti, jer je Božić …

Sta se desava ako ne bude prosla uplata na racun?

Onda planiram da otvorim devizni u dolarima. Moram li onda cekati tek sljedeci mjesec da facebook uplati, ili ?

Ako ti je radilo za AdSense, radice za FB garant… ja svoju banku nista obavjestavao nisam, a imam uplate i u dolarima i u eurima, i sa AdSense i sa Facebooka, i sa AdNow-a i sa Criteo i sa mgid… i na PayPal i SVE RADI! :slight_smile:

Sto vise pitas u banci, vise ce te zbunjivati - jednom nabavis SWIFT i IBAN i to je to!

Jednom podesis PayPal i to je to!