Upit o zaradi na Instant Articles?

Proslog mjeseca mi leglo 14. sad nema ni maila ni nista, mozda sto sam pod restrikcijom koja istice za 24h . ko zna

Meni jos pise pending, sad ne znam jel treba pisati paid kad isplate, prva mi je isplata sad

Bit ce kada bude, od ovoga placam promocije, hosting i ostalo sto treba online , tako da mi i ne igra neku veliku ulogu, Merkelova me je ovo ljeto fino pocastila da mogu 2 g noge u zrak dici

1 Like

Stigao je mail , malo drugaciji od prethodnog , ali tamo u payout opciji pise pending :exploding_head::exploding_head
Mislim da ces danas dobiti kesove :smiley: kao i ostali

3 Likeova

Ja sam dobio ovaj mail: RE: Facebook invoice.

Još mi stoji PENDING u Payout-u. Prva mi je isplata i ne znam kako funkcioniše. Javi jaro kad ti legne :grinning:

2 Likeova

Je li kome iz BiH leglo već, Raiffeisen banka? Jučer došao Invoice mail

meni prije 2 dana dosao al jos nista, stoji pending

Što se tiče uplata, mogu li oni direktno uplatiti na bankovni račun sa ibanom i swiftom? riječ je o Raiifasein banci

Pa tako i uplacuju.

Samo nikako da uplate :smiley: Uvijek nesto s**u. Zato je adsense bog.

1 Like

Tamo pise isplacuju oko 21 og pa cemo vidjeti mozda danas, mozda kasnije

1 Like

Ok, hvala lijepa.Tek sam se prijavio pa ćemo vidjeti.

Nikada nece da mi budu jasni ovakvi upisi na forumu… Svakkog meseca smarate sa tim isplatama. Jel pise 21. su isplate? Danas je 18. cemu onda ovakve gluposti po forumu? Jel se desilo nekad da nekoga zeznu i da ne isplate? Nije!

6 Likeova

To cisto da se jave ovi koji su zaradili preko FB IA i da se zna da su zaradili. To je to.

1 Like

E pa buraz nije to to, nego ljudi pogotovo ko prvi put dize pare opet gleda jel sve dobro uradio sto se tice isplate, da vidi da nema problema kakvih oko isplate, kao sto vidis nekad kazu nekom legne 14og nekad 18og, a ako nemas sta pametno reci nemoj se ni javljati.

2 Likeova

Bravo Korniću :rofl::muscle::blush:

5 Likeova

hahahaahahahah Kornic je kralj, ali samo ovi novi Sabiti, kao da su braca Kornicu, svi isti…Je l ovo ih ti Kornicu ovdje uvozis na forum :joy:

7 Likeova

hahaha tako je :smiley::smiley:

Hhaaha, kralju…ovo sam oplak’o…

Da li se popravila zarada šta , nisam jos nista poceo raditi na IA , da tako kazem, necu trosim clanke na sicu… ? ( usput da javim da sam upravo podigao novac sa IA , prosli mjesec 14. sad 19. leglo RF banka)

Drug gledajuci na to da svaki dan mozes ocekivati ovaj news feed na fb ja bi ih odmah iskoristio, popravila se je zarada bar meni, meni pise paid na developeru ali jos nema para na kartici tj gledam online i jos nisu dosle a u rajfajzenu sam isto, grad Bihac sad nezz kasnije bi onda mozda trebale vjrv, sta ti mislis?