Upit o zaradi na Instant Articles?

@Kornic nisam znao da si blizu mene, ja živim u Cazinu :smiley:

1 Like

To to drug, bas mi je drago

Bit’ ce bolan bolan, u ponedljak. do 12h banka knjizi…

Uredu, hvala puno :smiley:

@BigTruck Gde treba da kopiram ovo ? Hvala :slight_smile:

Jel se moze zivit od ovih IA ? Vidim da vas dosta kentra oko tog pa me zanim jel vam to i racune placa ili je to samo dobro kao dodatni izvor prihoda. :grin:

Mozes drug i uzivati od tih para ali ovo sto mark sad radi, vise neces moci

1 Like

Ja vazda zakasnim kad se pare dijele. :smiley: valja mark nece to skroz unistit.

De sta ces, nadamo se da cemo naci kakav nacin kako opstati kad vec fino ide, mozda nece biti zarada kao sto je sad ali da bar hoce biti neka normalna cifra da mozemo nastaviti sa radom.

Jel ima netko da je dobio ban na facebooku zbog "We’ve created Monetization Eligibility Standards to help publishers understand how to earn money with Instant Articles. You’ve lost access to Instant Articles because you’ve violated these standards."
Znači na nekoj banalnoj stvari (previše puta line break) su me odlučili blokirati, i to na 90 dana. Jel moguće da je na toliko dugo? Nije mi jasno.

Tu se možeš žaliti: https://www.facebook.com/help/contact/151371415454526

Ma probao sam, dobiješ automatski reply da čekaš 90 dana. Jel moguće da samo algoritam prođe kroz članak i ako nađe takve “greške”, 3 mjeseca bana odmah.

Evo, desilo se mom drugu, dobio instant, radio 2 dana i ovo se desilo, otvorio novi instant, radio 5-6 dana i ovaj stari je proradio. Na kraju dobio je isplatu 120$ sa novog i 14$ sa starog, tako nesto. Ne pise koliko traje taj ban, ali njemu su vratili posle oko nedelju dana. Idalje koristi novi, stari je sve ok, ali ga ne koristi

Da li vam se popravio eCPM? Meni se krece od 1 do 1.15

Na jednom instantu mi je danas 1.97 za sad, na drugom 1.03, Ali ceo mesec od 0.90 do 1.10

Meni isto, a bio je 1.5-1.9.

Zavisi i koliko impresija pravite dnevno, ja pravim preko 100k i uvek na manje impresija bude jaci ecpm

Panda, ako napravim jos jednu aplikaciju za instant, tj. mislim da povezem jos jednu web stranicu kako ce se obracunavati zarada? Kako ce izvjestaj prikazivati? Pretpostavljam moram da kreiram Company sa istim podacima kao i u prvoj aplikaciji.

meni je ecpm od 1.60 do 2,10$ ide u ovom mjesecu, na poceku znalo biti rijetko kad ispod 1.5 al inace je sve preko

Odakle ti je publika?