Upit o zaradi na Instant Articles?

Pa ne znam bas…Imas 50% omjer impresija i requesta.

Meni je ovakav RMP za adsense, ocekivati je ovo uskuoro kod svakoga.

Ode i ovaj IA u PM :smiley:
Pre N.G. ovo bi bilo laganih 30 dnevno, a ono corak :slight_smile:

Jesu li ti ovo rezultati za domaće tržište? Imate li kakve savjete kako podići ecpm?

Kakvi članci su kod tebe? Koliko dugi i pišu li se svakodnevno?

Ne kužim u čemu je problem kod mene. Članci su kvalitetni, relativno dugi, engagement na Facebooku je odličan, pa čak ni na reach se ne mogu požaliti. A Instant Articles rezultati su užasni.

Da stvar bude gora ovo kod mene je za strano trziste :smiley: Da je za domace bilo bi mi ok, ovako …

Hvala Bogu, ja još uvijek se nekako snalazim…nije kao prije nove godine, ali opet navlačim nekako tu posjetu…

2 Likeova

Navukoše nas, izradiše nas.

giphy

1 Like

Bio sam ■■■■■ format pa su me odbili za IA, piše da napravim 3 nova članka i popravim greške pa da opet pošaljem, ali nemam opciju da šaljem još, zasivljen je taj prozor “pošalji”, zna li neko koliko treba da čekam da opet mogu da šaljem na pregled?

Piše ti jasno negdje, koliko se sjećam 48 sati je.

Inače, može li mi netko pokušat objasnit što se dogodilo s eCPM danas? Ništa posebno s moje strane nisam radio nego prošlih dana, HR publika.

Klik vjerovatno iz “normalnijih” drzava, sto je uticalo na cijelu statistiku CPM-a ili su ti vratili kao sto i treba biti. Svakako mozes pogledati, gore u opcijama po drzavam statistiku.

P.S i dalje ti je 2.000 razlika u impresijama…

1 Like

Ne mogu dokučit nikako u čemu je problem s impresijama. Sve se učitava kako bi trebalo, nema errora, članci su kvalitetni i mesnati, ekipa se engagea…

Izgleda da je CPM na račun HR po ovome? Samo mi nije jasno ovo “not enough data”. 26.1.

EDIT:
Ovo sad mi je totalno čudno, ništa mi nije jasno. Je li se i vama ovako blesira? Pregled po državama od 25.1.

24.1.

23.1.

Sta bi trebalo to znaciti kad je razlika u Impresijama dupla ? :slight_smile:

Pa ocito mu nema dovoljan broj reklama, time i manja zarada…mislio sam da je do clanaka, nego vidis nije ni do toga. Ne znam kako je kod ostalih, ali kod mene odstupa ali malo, nije bas duplo.

1 Like

Želiš li reći da je malo reklama u članku, ili da se reklame često uopće ne prikazuju?

Screenshot_5

Kod mene je ovako, na pocetku kad sam krenuo ovu stranicu da radim bila je veca razlika ali sada je na oko 70% sto je po mom misljenju ok.

I kod mene je takvo odstupanje, valjda tako i treba jer imam i kratkih clanaka. Sad ne znam, neka se ukljuce i ostali. Mozda je ova statistika kod mate ok…

Sto kraci clanci to ce biti manja razlika izmedju requesta i impresija. Ja imam raznih, i kratkih i srednjih i dugackih. Na primer na 120k impresija imam 270k requesta.

Vidis i ja sam isto razmisljao, FB ne dostavi reklame za sve pozicije u clanku i onda se pravi ta razlika. Ako je manji clanak dovoljna je jedna reklama sto u vecini slucajeva nije problem. Ali samim tim je i manja zarada jer manji broj impresija se dobija.

Idealno je da ima barem 2 reklame po postu

Pozdrav ekipa,
Nedavno sam krenuo sa IA i za sad mi se čini sasvim ok. Čitao sam malo ovaj topic i skužih da nije baš ok kad je velika razlika između pregleda stranice i impresija (prikaza stranice uz reklamu)… Nisam pronašao razlog zašto se to događa… Ugl., i kod mene postoji ta neka razlika? Zašto se to događa? Je li to problem što nedostaju reklame za dato tržište ili?

Isprike… nije mi odmah prikazalo ove zadnje objave… Ugl. vidjeh da je problem u dužini članaka i prikazu broja reklama na istima… Hvala!