Upit o zaradi na Instant Articles?

To nisu nikakvi problemi, jos je bolje ako su tekstovi duzi. Ako hoces vizuelno to da ti bude sve jednako, nadam se manjim parama

Imam par fb stranica,pa me zanima da li mogu samo objave tj. tekstovi da se napisu na stranici bez dodavanja sajtova i da se zaradjuje ili je fb Instant Articles samo povezan sa sajtovima,registrovala sam se za taj Instant Articles ali jos nisam uradila nista.

Moras imati web sajt

1 Like

Evo Kornic expert za sve i svasta moze da ti postavi sve za određenu nadoknadu :slight_smile:

Prelistaj forum malo imas sve sto ti treba. Korist priliku da zaradis pare. Ako ti nesto nije jasno pitaj.

3 Likeova

Hvala na odgovorima,citam forum vec mesec dana i sad cu to sve pokrenuti preko novog sajta.

1 Like

Tako je, Kornic veoma povoljan. Hvala ti :smiley: haha

Mozes i da napravis blogger samo i preko njega da radis za pocetak, ako ti se ne kupuje web site… Ja sam tako uradio i zadovoljan sam, ni ne ulaze mi se u web sajt.

1 Like

Jedna tacka, napredak…Kornicu svaleru, koliko imas ovih potomaka :rofl:

2 Likeova

Ti si prvi a dalje nezz ni sam

2 Likeova

hahahaahah dobar hahahahaah

1 Like

A ozbiljno je l ih ti dovodis ovdje?

1 Like

Pozdrav u vise navrata sam pokusavao iznova sa instant articles krenuo sam sa stranicom od 0 lajkova pa sam kroz par boostovao skupio 500 lajkova iz Amerike nakon toga sam naravno serovao par tekstova i eto dobio sam jedan klik odavno a da li je moguce da je cena klika ovako mizerna.

Nevjerovatno da na osnovu JEDNOG JEDINOG klika radite statisticke procjene !!!

7 Likeova

Jel može pomoć molim Vas. Kao i kolegi iznad, pojavljuju mi se zvjezdice na mjestima gdje bi trebali biti podaci, osim requestova. Ima li netko ideju zašto je to tako? Unaprijed zahvaljujem!

Nisi unio isplatu vjrv

1 Like

Da, to sam sada napravio. Hvala ti, nisam znao da je to potrebno, htio sam prvo istestirati kako to sve funkcionira. Hoće li doći update trenutnih podataka ili da dalje šibam nove IA?

Nećeš vjerovati u ovu magiju, ali odgovor na tvoje pitanje se nalazi iznad tvog posta. :clubs::tophat:

1 Like

Sibaj nove a stari nece propastii i njih ce neko pregledati.

1 Like

Opa, novi clan sa “č” “ć” “š”…kakva promjena hehe

Kakva vam je situacija sa eCPM-om? Kod mene zadnja 3 dana umesto da raste ono jos gore!?