Upit o zaradi na Instant Articles?

I kod mene pad na 1…kao i uzasan pad reacha na IA.

Ma ja nemam problem sa reachom i klikovima, stabilno sam na od 20k do 40k impresija dnevno, sve zavisi koliko clanaka i kakvi su, ali brate ode ja ispod 1$…Pre 7-8 dana sam bio na 1.4$, sad na 0.85$ sto se itekako oseti u PM…
I da, da napomenem, ovo je strano trziste, uglavnom EU.

od 0.9 do 1.20 standardno lose

Hm, čudno…kod mene danas drastično više nego prethodnih dana. USA ceo dan eCPM nešto preko 10$, za domaću 0.75

Ali mnogo manje stranice, pa ne znam koliko je merodavno

Na koliko impresija ti je USA 10$?

Nešto preko 500, kao što rekoh mali uzorak.

Ali do juče nije išao preko 3

Mali je to bas uzorak, par jakih klikova uletelo, mozda i neka konverzacija i tjt.

Kod mene na ono sto sam udarao 25-30$ , na istu statistiku imam 5-6 dolara ovih dana, tuga …

Jasno sasvim, zato sam i naglasio

Ista situacija kod mene. od 0.9 do 1.2 ovih dana sve ukupno. Ugavnom bivsa SFRJ, 15% ostali.
Srbija 0.54
BiH 0.27
Croatia 0.55
Germany 2.89
Austria 2.59
Montenegro 0.33
Switzerland 3.23
USA 3.63

kod mene toliki cpm na popupovima

Koliko obično traje da se osvježi pregled zarade na FB IA?

1 Like

Smaras…pise ti sve u ovoj temu, procitaj je!

1 Like

Haha kakav si ti lik, druze ako sam pitao, umjesto te tvoje negativnosti mogao si jednostavno odgovorit i to je to, ali oke ima raznih.

Uglavnom uspio sam pronaći koliko to traje.

2 Likeova

Nisam ti ja nikakav drug…Ovo opet neki “novi”…Vidis, zvuci nevjerovatno ali ipak odgovori postoje. Samo treba prelistati.

SOKANTNO: SVI ODGOVORI O IA SE NALAZE OVDJE (FOTO+VIDEO)

5 Likeova

NEVJEROVATNO: Mladić prelisatio 3 puta objave o IA i nije uspio naći odgovor. Ono što se desilo 4ti put će vas ostavit bez texta (SUHI TEXT)

Moja greška “druže”, nisam odmah primjetio komentar o osvježavanju prikaza zarade.
Što si naoštren haha
Ne kapiram te, al ajd

2 Likeova

Da li neko može da mi objasni. Želim jednu FB stranicu da prijavim na Instant article, problem je što tu stranicu ne vidim kad odem da napravim prijavu.
Vidim tri svoje fb stranice, ali ovu jednu ne mogu nikako da prijavim. Mogu da prijavim jednu koja ima 100 fanova, ali nju neću, želim da prijavim ovu drugu koja ima više.
Na FB stranici vidim Alati za objavljivanje, i nema nigdje gdje mogu da je prijavim.

Imam dosta tih domena, i stranica, na jednim koristim adsense, na drugim želim ovo da probam, ali je problem što jednu fb ne vidim kad odem na prijavu instant article i ne znam u čemu je problem.

Proveri da neko vec nije prijvljivao tu stranicu.

Ma nije niko, ja sam jedino Admin, nema drugih osoba. Ima preko 960 fanova. Želim da pokušam i sa instant articles, a na druge fan stranice objavljujem linkove sa adsense-om, pa ne bih da to diram.

Ako sa tim brojem ‘fanova’ za jedan mjesec zaradiš 1 dolar, dobar si. Prvo izgradite stranicu, pa onda ganjajte zaradu, nema preko noći ništa.

1 Like